Haydarpaşa garı yanıyor

Bu konuyu okuyanlar

ayteking

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Tarihi Haydarpaşa Tren Garı'nın çatısında yangın çıktı. Yangını söndürme çalışmaları sürüyor.

Alınan bilgiye göre, Tarihi Haydarpaşa Tren Garı'nın çatısında saat 15.30 sıralarında henüz belirlenemeyen bir nedenle yangın çıktı.

Yangına Üsküdar ve Kadıköy itfaiye ekipleri müdahale ediyor. Yangını söndürme çalışmaları devam ediyor.
kaynak

ahky

Profesör
Reaksiyon puanı
65
Az önce sahilden gördüm bende neresi yanıyo acaba dedim, inşallah fazla hasar almaz.

Pupilla

Dekan
Reaksiyon puanı
138
haftada 4-5 kez önünden geçiyorum. yazık tarih yanıyor...

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
Allah Aşkına bu Otel diyen arkadaşlar acaba iyi niyetlerinden mi bunu söylüyorlar?

Türkiye artık Eski Türkiye Değil!!!

Eskiden Ormanı yakardınız tarla yapardınız...

Eskiden Tarihi eseri yıkar yerine istediğiniz binayı yapardınız...

Artık böyle bir şey soz konusu dahi olamaz...

Orman Yangınlarından sonra arazi 1 sene dinlendirilerek tekrar ağaçlandırılıyor...

Haydarpaşa Tamamen çökmedi ancak çökse dahi Tamamen Aslına Uygun olarak yeniden Yapılırdı...

Ben bu tür RANT İçerikli Yorumları İYİ NİYETLİ bulmuyorum...

Fırsattan yararlanıp bir yerlere ÇAKMA ÇAMUR ATMA çabası olarak değerlendiriyorum...

crewd0x

Profesör
Reaksiyon puanı
27
Kadıköy'ümüzün 102 yıllık koskoca simgesini ve tarihi 1 Saatte Yok Oldu .

N3CAT1

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
144
Haydarpaşa'yı otele çevirmek için kılıf mı aranıyor acaba? Çünkü Haydarpaşa ile ilgili haberlere bakarsanız belediyenin burayı otele dönüştürmek gibi çalışmaları olduğunu görürsünüz.

raxetul

Profesör
Reaksiyon puanı
31
Allah Aşkına bu Otel diyen arkadaşlar acaba iyi niyetlerinden mi bunu söylüyorlar?

Türkiye artık Eski Türkiye Değil!!!

Eskiden Ormanı yakardınız tarla yapardınız...

Eskiden Tarihi eseri yıkar yerine istediğiniz binayı yapardınız...

Artık böyle bir şey soz konusu dahi olamaz...

Orman Yangınlarından sonra arazi 1 sene dinlendirilerek tekrar ağaçlandırılıyor...

Haydarpaşa Tamamen çökmedi ancak çökse dahi Tamamen Aslına Uygun olarak yeniden Yapılırdı...

Ben bu tür RANT İçerikli Yorumları İYİ NİYETLİ bulmuyorum...

Fırsattan yararlanıp bir yerlere ÇAKMA ÇAMUR ATMA çabası olarak değerlendiriyorum...

Yangın çıkalı daha bir saat olmuş, gazetecinin yetkiliye sorusu: "Kundaklama hakkında bir bilgi mevcut mu?" Yuh diyorum çünkü yetkili öncesinde çatıda onarım çalışması vardı dedikten sonra bu soruyu soruyor.

Kadıköy'ümüzün 102 yıllık koskoca simgesini ve tarihi 1 Saatte Yok Oldu .
Daha önceki yangınlarda (1919 Gar deposunda, 1979'da ise Haydarpaşa'nın açıklarındaki bir tankerin patlamasında) daha ciddi tehlikeler atlatmış, şimdi sadece çatısı yandı çok şükür. Şimdi internetteki haberleri takip eden bir gazeteci bu yazdığını okusa ne düşünür ne yazar: "YOK OLMUŞ..." !! İnşallah gar bir an önce tamir edilir ve tüm heybeti ile yine orada durur.

seckyn

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Ya inanmayın böyle haberlere İstanbuldaki tiyatroyu yıkıp otel yapacaklar demişlerdi yerine yine tiyatro yaptılar :D Hemde çok kral olmuştu. O devirler geçti artık yak yerine otel yap filan

mdkbet

Profesör
Reaksiyon puanı
80
Ya inanmayın böyle haberlere İstanbuldaki tiyatroyu yıkıp otel yapacaklar demişlerdi yerine yine tiyatro yaptılar :D Hemde çok kral olmuştu. O devirler geçti artık yak yerine otel yap filan

hangi tiyatro bu

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Haberi görünce şok oldum.Allahtan yangın çatıda başladı ve söndürüldü.Alt katlara gelse yetkililer olduğu gibi çökeceğini belirtmiş garın.

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Bide Olayın iyi tarafından bakalım Belkide bu yangından sonra bina aslına uygun restore edilip bina daha sağlıklı bir yapıya kavuşabilir