Hayattaki en büyük korkunuz ne?

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
617
Arkadaşlar ben dün akşam şöyle bi düşündümde bişeyden çok korktuğumu farkettim ölümden o kadar korkmuyormuşum. Ama bunun ne olduğunu şimdi söylemeyeceğim. Çünkü benimle aynı korkuyu yaşayanlar varmı diye merak ediyorum. Şöyle geniş çaplı düşünün geçmiş gelecek vs. En büyük korkunuz nedir?

Gökçe Asena

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,127
Dünyaya ilk gözlerinizi açtığınızda günahsız masum ve temiz doğuyorsunuz. Sonra...
İnsan birikmiş günahları ile ölmeye korkuyor.
Düşünsenize yaptığınız herşey iyi ve kötü şahitlik edecek.

AdminisTraktör

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,171
Arkadaşlar ben dün akşam şöyle bi düşündümde bişeyden çok korktuğumu farkettim ölümden o kadar korkmuyormuşum. Ama bunun ne olduğunu şimdi söylemeyeceğim. Çünkü benimle aynı korkuyu yaşayanlar varmı diye merak ediyorum. Şöyle geniş çaplı düşünün geçmiş gelecek vs. En büyük korkunuz nedir?
Belli yaş aralığının genel korkusu... Merak etme ileride iş güç dünya derken ölüm aklına bile gelemeyecek ki bu iyi bir şey mi bilmiyorum...

Reaksiyon puanı
617
Dünyaya ilk gözlerinizi açtığınızda günahsız masum ve temiz doğuyorsunuz. Sonra...
İnsan birikmiş günahları ile ölmeye korkuyor.
Düşünsenize yaptığınız herşey iyi ve kötü şahitlik edecek.
Evet öyle ama bem ölmekten korkmuyorum. Er yada geç birgün öleceğimiz kesin. Daha çok korktuğum bişey var .

Reaksiyon puanı
617
Korkmanıza gerek yok bir yönden güzel birşey yaşanmışların kanıtı gibi düşünün
Düşünsenize karşıdan karşıya geçemiyorsunuz. Kalkıpta kendinize bir lokma yemek hazırlayamıyorsunuz hep birilerine muhtaçsınız. Çok korkunç.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,298
Korkunun ecele faydası yok. Ben şuan insanlardan korkuyorum, günümüzde insanlar farklılık gösterebiliyorlar.

Ömer Canbaz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
Düşünsenize karşıdan karşıya geçemiyorsunuz. Kalkıpta kendinize bir lokma yemek hazırlayamıyorsunuz hep birilerine muhtaçsınız. Çok korkunç.
Yaşlılık öyle bir şey değil. Tamam hareket ederken vs. zorlanırsınız ama yaşlılık sandığınız kadar zor değil. Etrafımda, ailemde buna canlı kanıt.
  • En basiti işyelen demir pas tutmaz. Farkettiniz mi bilmiyorum ama köy kadınları oldukça dinç ve kuvvetlidir. Çünkü sürekli çalışırlar.
  • Ya da spor salonlarında çok görüyorum. Yaşlı amcalar geliyor. Bazıları gençlere taş çıkartır.
Kısaca spor çok önemli. :)

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Dünyada tek korkum ölmek. Ölümden gerçekten korkuyorum. Neticede hepimiz öleceğiz ama korkuyorum işte.

Reaksiyon puanı
617
Kimseye muhtaç olmadıktan sonra yaşlılıktan korkmayın yaşınız daha gençtir diye umuyorum korkarak yaşamayın hayatın tadını çıkarmaya bakın
Ya hayatı kendime zehir etmiyorum tabi ama düşününce çok korktuğumu farkettim.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Yaşlılık öyle bir şey değil. Tamam hareket ederken vs. zorlanırsınız ama yaşlılık sandığınız kadar zor değil. Etrafımda, ailemde buna canlı kanıt.
  • En basiti işyelen demir pas tutmaz. Farkettiniz mi bilmiyorum ama köy kadınları oldukça dinç ve kuvvetlidir. Çünkü sürekli çalışırlar.
  • Ya da spor salonlarında çok görüyorum. Yaşlı amcalar geliyor. Bazıları gençlere taş çıkartır.
Kısaca spor çok önemli. :)
Benim annemde köydeydi ve hiç durmaksızın çalışıyordu ama 60 yaşına gelmeden kanser hastalığına yakalanıp vefat etti. Üstelik ne sigara ne kola ne cips hiç birini tüketmiyordu.

Son düzenleme:

Ömer Canbaz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
Benim annemde köydeydi ve hiç durmaksızın çalışıyordu ama 60 yaşına gelmeden kanser hastalığına yakalanıp vefat etti. Üstelik ne sigara ne kola ne cips hiç birini tüketmiyordu.
Öncelikle Allah rahmet eylesin.

Böyle ciddi hastalık olduğunda işler değişiyor. Bu hastalık her yaşta götürebilir. Bu belli olmaz.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,118
Ya hayatı kendime zehir etmiyorum tabi ama düşününce çok korktuğumu farkettim.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Allah (c.c.) rahmet eylesin tarım ilaçları kanserojen olabilir...

Reaksiyon puanı
617
Son düzenleme:

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,118
sen kullanmasanda komşu kullanınca etkiler...

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,118
etraftaki taş ocağı,işletmeler tarımsal sulamada kullanılan sular nedeni olabilir...
her şey kanserojen olmuş...