Soru Hayatınızdan Memnun Musunuz?

Yaşamayı seviyor musunuz?

• Kullanılan toplam oy
    17

Bu konuyu okuyanlar

Martin Archimbaud

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
3,549
Genel olarak yaşamayı seviyor musunuz? Şahsen ben sevmiyorum :)

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,394
Genel olarak yaşamayı seviyor musunuz? Şahsen ben sevmiyorum :)
Yaşınızın kaç olduğunu bilmiyorum. Ama hayat karışık ve zordur. Yeri gelir sevinir yeri gelir üzülürsün. Yaşamayı sevmek gerek ki hayat daha güzel geçsin. Mutsuz ve umutsuz bir insan kendine ve çevresine ancak bunu yansıtır.

Martin Archimbaud

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
3,549
Yaşınızın kaç olduğunu bilmiyorum. Ama hayat karışık ve zordur. Yeri gelir sevinir yeri gelir üzülürsün. Yaşamayı sevmek gerek ki hayat daha güzel geçsin. Mutsuz ve umutsuz bir insan kendine ve çevresine ancak bunu yansıtır.
Yaşım henüz 13, fakat onlarca etken sayesinde hayatta mutlu olmak adına bir umudum kalmadı.

Martin Archimbaud

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
3,549
Acaba ne gibi etkenler? Hiçkimsenin hayatı kolay geçmez.
Ülke, okulum, öğretmenlerim, maruz kaldığım insanlar, ekonomi, dünyanın berbat bir yer olması, sayın sıfatı yakıştırılan ülkenin başındaki insanların bizimle adeta alay etmesi, ailemin anlayışsızlığı, yatılı kaldığım yurt adı altındaki tımarhane, (dayak yeme korkusuyla "yaşadığım" bir mekandan bahsediyorum) kafamı kurcalayan felsefik sorular, içimi dökebileceğim birisi olmaması vs. vs. gibi şeyler 13 yaşında bir çocuğun üstüne binmesiyle ortaya çıkan depresyonumsu şey.

Olive34

Asistan
Reaksiyon puanı
133
Pek de memnun değilim. Sebebi de kendim. :) İnsan kendi hayatını kendisi çizer. Hayata bakış açısına bağlıdır diyebilirim.

Necla123??

Asistan
Reaksiyon puanı
199
Şahsen sevmiyorum hatta hiç sevmiyorum yaşadığım zorluklar yaptığımm fedakalrıklar cidden çok yoruldum güzel bir konu açmışsınız içimi döktüm ?

CtrlEnter

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
885
Öğrenciyi altın sınıfa koymuşlar, ille de teneffüs demiş.. :D Dünyanın her yerinde bu böyledir..
Ben şu anda sadece iş konusunda memnun değilim. Ailem, yaşadığım yer vs. genel olarak memnunum. Hele bir de park yeri bulduysam deyme keyfime.. :)

Necla123??

Asistan
Reaksiyon puanı
199
Öğrenciyi altın sınıfa koymuşlar, ille de teneffüs demiş.. :D Dünyanın her yerinde bu böyledir..
Ben şu anda sadece iş konusunda memnun değilim. Ailem, yaşadığım yer vs. genel olarak memnunum. Hele bir de park yeri bulduysam deyme keyfime.. :)
Allah mutluluğunu bozmasın inşallah

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,409
Sevsekte sevmesekte yaşıyoruz.

Bize kalan hayatımız güzelleştirmek.

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
Memnun değilim sayılır. Türkiye'de olan sorunlardan dolayı. Keşke bunlar rüya olsa ve şimdi uyansak her şeyin doğru düzgün olduğu bir Türkiye'de uyansak. Biz de kendimiz üretsek her şeyi ve o yüzden fiyatlar pahalı değil de uygun olsa. Sorunlar da çok olmasa. Çok istiyorum.

ozcevı

Asistan
Reaksiyon puanı
41
Ülke, okulum, öğretmenlerim, maruz kaldığım insanlar, ekonomi, dünyanın berbat bir yer olması, sayın sıfatı yakıştırılan ülkenin başındaki insanların bizimle adeta alay etmesi, ailemin anlayışsızlığı, yatılı kaldığım yurt adı altındaki tımarhane, (dayak yeme korkusuyla "yaşadığım" bir mekandan bahsediyorum) kafamı kurcalayan felsefik sorular, içimi dökebileceğim birisi olmaması vs. vs. gibi şeyler 13 yaşında bir çocuğun üstüne binmesiyle ortaya çıkan depresyonumsu şey.
Daha çok küçüksün ama sen :( Bana yazabılırsın istedıgın zaman derdını dinlerim ablan yasındayım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ne sen sor ne biz söyleyelim. Nefes alıyoruz dıye kendımızı kötü hissetmeye basladık ve tuzu kuruların aptalça davranıslarına maruz kalmamız cabası