Hayatınızda oynadığınız en iyi oyun

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

You5542

Üyecik
Evet soru başlıkta Hayatınızda oynadığınız en iyi oyun. Saatleri devirebileceğim oyunları arıyorum benim en iyi bioshock 3 tü

fbeee

Asistan
Mount Blade Warband ve The Elder Scroll Skyrim ama bilmiyorum yaş ilerlediği için mi geldik 25 yaşına canım okadar oynamak istiyor ki ama pc başına oturuyorum en fazla 5 dakika sonra kalkıyorum :/ önceden günlerim geçerdi başında

Modern combat 5 sanırım diğer hiçbir oyunda bu kadar başarılı olamadım ama artık belli yaştan sonra cidden sarmıyor oyunlar şimdi 8 ball poll var günde 1-2 kez girer birkaç oyun atar çıkarım.

VECTORRR

Dekan
Çok iyi hatırlamıyorum ama şuan aklımda olan CoD united offensive ya da CoD mw 1 ve 3 ,GPU yanmadan önce mw serisini (2 hariç 10 fps veriyordu) 20 FPS civarı ile bitirmiştim. :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kısaca Call fo Duty serisi.

Froseth

Profesör
Arkadaşın varsa CO:OP olarak A Way Out hikaye olarak, oynanış olarak çok başarılı oyun. 5 saat civarı aralıksız oynayıp bitirdik.

_Zaur_

Profesör
Alien İsolation. Grafik + Sesler + Uzaylının yapay zekası çok üst seviyyede. Nereden hoplayıp çıkacağı belli değil. Sadece Ayak sesinden bile tlrsıyor insan.
Siz dolapta saklanırken Şüphelendiğinde dolaba yaklaşıp koklaması varya adam içine çöküyor.

_Zaur_

Profesör
yillarca nfs serisinin cizilmeyen arabalarina alisanlara gore devrimci oyundu. burnout serisine de bayilirdim.
O kadar dandik araba oyunundan sonra İlk defa oynadığım Güzel grafikli Detaylı ezilen araba modelli oyunum NFS olmuşdur. O da NFS PRO Street.
Adamların hakkını yememek lazım Baya baya Ezilmesine göre arabanın Fiziği tepkiside değişiyordu.
Efsane oyundu ama Açık haritalı olmadığına göre eski Underground 2 bile ondan daha fazla tutuluyordu.

Edit -- Trailer videosunu atıyım. Oyunun ta kendisi videoda Abartma filan yok.

Son düzenleme:
stat counter