Hayatımı çalan gözlerimi deniz gibi bırakan o kadın PART 6

Bu konuyu okuyanlar

forfandartor

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar ilk öncelikle hikayeyi geciktirdiğim için özür diliyorum sizlerden, işim dolayısıyla il dışın'da idim bu sırada vakit bulup yazamadım.

Arayan tanerdi, bernanın sözlüsü kırık bacağımla orda ağlayacaktım zor tuttum kendimi çünkü barışmışlardı, kızın yüzünde tekrar güller açıyordu bu durum benim hoşuma gitmesede, katlanmak zorundaydım, sonuçta ilk kalkalım alarmlarını ben başlatmıştım

Ben- Berna benim bacağım sızlamaya başladı kalksak olurmu
Berna- Sen birşeye bozuldun, söyle kaçıramazsın benden
Nasıl söyleyebilirdim ki lan ! sevdiğim kızın sözlüsü var ama ben onu başkasının olmasına rağmen hala seviyordum
Ben- Yok birşey ya tadım tuzum yerinde hala, sadece bacağım sızlıyor
Berna- peki öyle olsun canın ne zaman çay kahve, sohbet muhabbet çekerse listenin başında olmayı isterim eray
Ben- Tamam listenin başına kayıtlısın :) deyip gülmüştüm

Durağa kadar lafladık'dan sonra ben bir minübüse binip eve gitmiştim eve gittiğim'de ciddi ciddi ağlıyordum lan !
ilk defa böyle oluyordum beyler, hiç birşey beni bu kadar yarım bırakmamıştı, hiçbir kız için ağlamamıştım şimdiye kadar ne oldu'da böyle oldu diye kendi kendime hesap sorarken gökhan içeri girdi ben aceleyle göz yaşlarımı sileyim derken gökhan'da gördü halimi,
Gökhan- Bu ne hal lan ! gene ne oldu
Ben- Boşver moruk bu gece birşeyler yapalım
Gökhan- Bacağına s*çt*ğım o bacakla nereye gidicen sen
Ben- Sen al gel lan işte moralim bozuk
Gökhan- akşam olsun ayarlarız sen anlat bakayım ne oldu
Ben- Boşver moruk sen akşama hazırla nevaleyi ben o arada kaynatırım muhabbeti zaten
Gökhan- Tamam moruk akşama hazır

Bu arada gökhana'da çok yük olduğumu düşünüyordum kendi kendime o düşünce'de kafamı bunlatmaya başlamıştı bunu gökhana akşam vakti söylemem lazım dı ki beni öyle para yemek için dost olan heriflerden sanmasın, ben derdimle kendi kendime yemek üzereyken mesaj geldi, mesajı atan kişi bernaydı
hayrola diye sarıldım telefona
Berna- Nasılsın yazmıştı, bir süre düşündüm kendi kendime mesajı cevaplasam mı ? yoksa görmemezlik'den gelip ona ceza mı versem merak etse eve gelse sonra kendi kendime tekrar dedim ki sen salak mısın eray! bu kız şuan'da senin arkadaş'dan öte hiçbirşeyin olmuyor, ayrıca neyine ceza vericeksin ki, kızın sözlüsü var deyip kalbime yenik düştüm
Cevapladım mesajı
Ben- İyiyim gökhan birşeyler almaya gitti gelir biraz'dan kafa dağıtacaz
Berna- Birşeyin olmadığına eminmisin
ardın'dan 2. mesaj geldi
Arıyorum açarmısın lütfen sana birşey diyeceğim
Açtım telefonu nasılsın iyimisin faslı ardın'dan berna'dan bir soru yöneldi bana
Berna- Eray sana birşey diyeceğim ama ne gökhanı nede kendini suçlayacaksın tamam mı ?
Ben- Söyle berna
Berna- Gökhanla seni hastahaneye götürürken gökhan bana bu durumların neden olduğunu anlattı ve az çok'da benim hayalimde kurduğum şeyler gerçekleşti dediğim gibi gökhanı suçlamana gerek yok bunları bana önceden'de söyleyebilirdin
Ben- Dinlemedin ki, aslında ben bir kaç günden beri kendi kendime kavgalıydım, senin sözlünün olmasına rağmen hala seni neden sevmekte ısrar ettiğini sordum kalbime, cevapsız bir soru oldu bu, ama inan ki ben hiçbir kız'da hissetmediğim şeyleri hisettim sende, ilk görüşte aşka belki hiç inanmazsın ama, bu sende oldu berna ben özür dilerim hayatına karıştığım için senin kalbinin vebalini almak istediğim için özür dilerim dedik'den sonra kapattım telefonu konuşma fırsatı bile vermedim berna'ya, gökhan saat 7 civarı gibi eve geldiğin'de hiçbirşey demedim, suratına bile bakmadım sofrayı kendi başına kurdu, kalktım içtim yedim o muhabbet kurmaya çalışsa'da ben sürekli geçer deyip veya ona katılıp kapattım konuyu ertesi gün başım gene kazan gibiydi koca bir 100 cl rakı bitmişti gerçekten çok sağlam içmiştik ki saat 3-4 civarı kalktık ikimiz'de kahvaltı gibi birşeyler atıştırdık ardından istifra edilmiş yerleri temizledik, gökhan bana bir soru sordu

Gökhan- Hayırdır olum sen neden böyle davranıyorsun
Ben- Boşver moruk sana'da yük oluyorum evin'de yatıp kalkıyorum paranı yiyorum ardın'dan evinde kusuyorum
Gökhan- Sesini kes lan! Ben sana kardeş demedim mi ? Herşeyimi anlatıp sana güvenmedim mi konuşma
Ben- Yok moruk ben yurtta kalmaya devam edeyim en iyisi gerçekten sana çok yük oluyorum
Gökhan- eray sesini kes ben kesicem yoksa, her yerin a****K*** muşsun buraları nasıl temizleyecez onu düşün salak salak şeyler düşünüyorsun ya
Ben- Gökhan madem kardeşim diyorsun neden benim sırrımı gidip berna'ya anlattın ? dediğim'de gökhan bir duraksadı yüzüme baktı
Gökhan- Eray, yanlış anladın ol-----
Ben- Eyvallah gökhan hakkını helal et moruk. deyip basıp gittim evden kırık bacakla hangi aklı selim insan gider beyler, dışar'da ankaranın ayazı kıçım donuyor, ne yapsam ne yapsam en sonun'da erdemi aradım.

Ben- Erdem müsaitmisin lan !
Erdem- Söyle, gene ne oldu
Ben- hiç öyle hal hatır soracaktım sende bizi iyice çıkarcı yaptın
Erdem- Yok lan şakasına dedim
Ben- Erdem sizin ev müsaitmi ev arkadaşın falan sıkıntı çıkarırmı bir kaç gün giresun'da kalsam
Erdem- Gel tabi lan sana her zaman kapım açık hayırdır ne oldu
Ben- Geldiğim'de anlatırım moruk hadi eyvallah ben bileti almaya gidiyorum
Erdem- Tamam

dedi ve dedik'den sonra görüşürüz kelimeleriyle kapattık telefonu ardın'dan bileti almaya otogara giderken......

7/24

Müdavim
Reaksiyon puanı
51
Bu aralar bu partlar arttı forumda .!

Ne diyelim kardeş yazını okumadım uzun diye umarım gönlünün sultanını yakın zamanda bulursun ya da kavuşursun ;)

forfandartor

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşım zaten önceden beri yazıyordum ben, beğenen arkadaşlara ithafen atıyorum partlarıda....

Rejii

Asistan
Reaksiyon puanı
1
üstad benim yaşadıklarımı anlatsam iyi bir roman yazarsın :D

üstad benim yaşadıklarımı anlatsam iyi bir roman yazarsın :D

meryem11

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tek solukta okudum 1den 6 ya kadar. Roman gibi insan hiç bitmesin istiyor,hani bu partların 7-8-9-10... gibi devamları gelmeli :) :)

Şehzade~

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
[MENTION=147185]forfandartor[/MENTION] yine döktürmüşsün devamını bekliyorum:)