Hayatımı çalan gözlerimi deniz gibi bırakan o kadın PART 5

Bu konuyu okuyanlar

forfandartor

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Absoluteyi içtikden sonra kafamız güzel yattık, kırık bacağımın sancısını bile unutmuştum sabah kalktığım'da ne oluyor lan derken bir etrafıma bakındım başım çatlıyor sanki içeride rio karnavalı yapıyorlar.

Bernaya günaydın mesajını attım
Berna-Günaydın. yazmıştı sadece acaba moralimi bozuk ki diye düşünmüş kendimi yeme başlamıştım
Ben- Birşey mi oldu
Berna- Sözlümle kavga ettik moralim bozuk kusura bakma
Ben- Üzüldüm(ne üzülmesi lan seviniyordum hatta bacağımı unutup halay çekmeye bile başlamıştım)
Berna- aman boşver, peki sen nasılsın demişti
Ben- Bacağım daha iyi eğer ruhsal olarak soruyorsan asosyelleşmeye başladım bir şeyler içmek için de can atıyorum
Berna- Gökhan ile için işte
Ben- Gökhan pek sarmıyor, o işin cılkını çıkarıyor
Berna- Neyi kastettiğin belli oldu
Ben- eğer seninle içeceksek dışarı çıkabilirim
Berna- Bacağın ?
Ben- Pek önemli değil o
Berna- Olmaz ya daha kötü olursa tekrar benim yüzümden başına iş gelmiş olacak
Ben- Birşey olmaz ya
Berna- O zaman sizin evin yakınındaki bir kafeye gidelim en azından fazla yürümemiş olursun
Ben- Tamam olur, peki ne zaman ( saat zaten 3 olmuştu bile)
Berna- Yarın eğer bir işim olmazsa ben sana mesaj atarım
Ben- Olur, mesajını bekliyorum o zaman
Berna- Tamam şimdi dinlen sen

Olum kız beni düşünüyor diye gökhana sarılmıştım bile
gökhan sen ne yapıyorsun lan diyerek beni itti, bende koltuğa tekrar oturdum, ee kız sözlüsüyle kavga ettiyse onun moralini düzeltmek bana kalır diyerek yarını beklemeye başlamıştım şimdi'den ve mutfağa halay çekerek yumurta pişirmeye gitmiştim, yumurtayı pişirdik'den sonra sigara keyfi yaptım ve o günü evde geçirdim, bir sonraki gün ders harici sabahları kalkmayaşımın son günüydü galiba saat 8'de ayaktaydım bunun sebebi ise berna'dan gelecek olan mesajı beklemek ve buluşmaya geç kalmamak sabahın 8'inde kahvaltımı yaptık'dan sonra bir duşa girdim ve gökhanı çoraplarımla uyandırdım (Çoraplar 1 haftalık) genelde çoraplarımı böyle şeylere alet etmem ama o gün çok mutluydum, heryerim'den pozitif(+) fışkırıyordu beyler, gökhanın rüyasını en güzel yerinde bölmüş olacağım ki yastığın kafama gelişi ile akıllanmıştım, gökhanı'da kahvaltıya çağırdık'dan sonra tekrar bir sigara sefası yaptık gökhan ile saat 10 olmuştu ama mesaj gelmemişti daha erkendir lan deyip kendi kendimi geçiştirdim, biraz'da ders çalıştım gökhan'da arabasını alıp bastı gitti evde yanlız kalmıştım saat 12 gibi mesaj geldi berna'dan

Berna- Günaydın
Ben- Benim günüm erken ağırdı ama sen galiba yeni kalktın
Berna- Dün gece kızlarla geç yattık biraz huyum değildir ama muhabbet muhabbeti açtı
Ben- Hı bunları buluştuğumuz'da konuşsak
Berna- Tabi ben açlıktan ölmezsem
Ben- Çabuk ye
Berna- Neden
Ben- Ölmeni istemiyorum'da o yüzden
Berna- Bırak şimdi bu işleri koçum !
Kız bana 2. kez koçum diyordu ama inceden'de hoşuma gidiyordu
Ben- Tamam ablacığım, sen bana mesaj atarmısın yoksa saati ve mekanı söyliyecekmisin
Berna- X kafetaryası saat 2 de
Ben- Tamamdır afiyet olsunnn
yazdık'dan sonra bir güzel hazırlanmaya başladım, duşa girilir saçlar hafif çok hafif jolelenir, hafiften saçların önü kaldırılır, gökhanın pahalı parfümlerinden sıkılır ve sonun'da saat 1:45 olur, belediye beklenir, x kafeteryasına gidilir, berna beklenir.

Ve sonun'da berna kafeye gelir, Aman allahım bu nasıl bir güzellik ilk defa böyle oluyorum lan ! Hafiften esen rüzgarın etkisiyle saçları dalgalanıyor, onun saçları dagalandıkça benim'de kalbime birşeyler oturuyor, boğazım düğümleniyordu anlayacağınız kötü oluyordum
geldi oturdu
Berna- Nasılsın diyerek girdi lafa
Ben- Hoş geldin dedim, allaha şükür yuvarlanıp gidiyoruz
Berna- Karşın'da nenen mi var len diyerek susturdu beni
Ben-Yok tabi, peki sözlünle durumunuz nedir
Berna- Bir kaç günden beri mesaj atmıyor aramıyor, bende halini hatrını sormuyorum ne oldu ki dedi
Ben- Hiç öyle merak ettim bir sebebi yok dedim ve konuya garson dahil oldu
Garson- ne içersiniz dedik'den sonra
Ben- Ben bir çay alayım, sen ne içersin berna
Berna- bende bir çay alayım dedi
Garson- Tamam efendim diyerek adüsyonu masamıza bıraktı
Ben- Ee hayatın nasıl gidiyor diyerek tekrar lafa girdim ama hem biraz kekeliyorum hemde, ürkek konuşuyorum ya yanlış bir şey söylersem niyetinde
Berna- İyi gidiyor ama şu aralar morelim biraz bozuk biraz derslerimin biraz'da sözlüm olacak o salağın etkisi var
Ben- (kendi sözlüsünü kötülüyor yeppa) Boşver hayatı biraz'da tiğ'ye alacaksın kaç sene oldu peki sizin.
Berna- Daha 2. senemizdeyiz
Ben- Biraz erken değil mi yüzük takmak için
Berna- Aslın'da bende öyle düşündüm ama gel gör ki bunu sözlüme anlatamadım
Ben- sözlünün adı ne peki
Berna- Taner dedi, (ve o günden sonra taner ismine uyuz olmaya başladım arkadaşlar kişisel bir meseleyi dünya çapında bir meseleye dönüştürmüştü kalbim)
Ben- Hımm taner ne okuyor
Berna- O Askerliğini yaptı ve şuanda x firmasın'da ilaç getirip götürüyor (adını tam olarak bilmediğim için böyle demek zorundayım)

Bizim muhabbetimiz gide dursun, berna hemen telefona sarıldı arayan kişi tanerdi...

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
dostum sen sanırım itiraf la hikaye yi karıştırdın :D bu kadar uzun itiraf mı olur arkadaş :D daha part kaça kadar gidecek?