Hayatımdaki En Büyük Pişmanlığım Fakülteyi Uzatmak Oldu.

Bu konuyu okuyanlar

Assad Najjar

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,305
Sırf bu fakülteyi uzatmak mevzusu yüzünden hem kendi dönemimdekilerden ayrı kaldım hem de alttan gelenlerle kaynaşamadım.

Sonuç olarak tıp fakültesinde geçen yıllarımı yalnız bir insan olarak geçirdim.

Şimdi de araya bu pandemi girince daha da kötü oldum.

İnanır mısınız, Google Play'de denemediğim arkadaşlık uygulaması kalmadı.

Ruhum zaten yıllar önce kepenkleri indirdi de bana alttan alttan "Ne zaman fişi çekecek bu adam?" diye dürtüp duruyor beni.

Siz bakmayın bana sürekli piyano parçaları paylaşıyorum diye. Zaten dikkat ettiyseniz şimdiye dek hiç hareketli bir parça çalmadım.

Bilemiyorum vallahi ne olacak vaziyetim, umarım kötü bir şeyler olmaz.

Assad Najjar

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,305
Bozma moralini, takma kafana, mesleğini eline almışsın en güzel şekilde icra et işte. Neler görür yaşarsın daha. Doktorluk mesleğinde sonsuz başarılar diliyorum sana.
Mesele meslek değil ki hocam.

Ben hassas bir insanım, haliyle yalnız kalmaya gelemiyorum hiç. Hep birileriyle konuşma ihtiyacı hissediyorum. Araya bu pandemi dönemi de girince iyiceden tuz biber oldu yani.

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Mesele meslek değil ki hocam.

Ben hassas bir insanım, haliyle yalnız kalmaya gelemiyorum hiç. Hep birileriyle konuşma ihtiyacı hissediyorum. Araya bu pandemi dönemi de girince iyiceden tuz biber oldu yani.
Düzelir diyorum bende, biraz daha sabır ver her istediğimiz her an olmuyor maalesef. Nelerini göreceksin daha gör bak inşallah. Sana seçim yapmak düşecek, her şeyin zamanı var, moral bozmak yok, yaşam ne olursa olsun güzel.

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,465
Aslına bakacak olursak bende yanlız kalmaktan korkuyorum, konuştuğum kızlar var gerçekte yüzünü görmediğim arkadaşlarım var gerçek hayatta da bir arkadaş çevresine ve ortamına sahibim ama hâlâ bir boşluk var. Galiba sadece sarılabileceğim bir kişi istiyorum.

Assad Najjar

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,305
Aslına bakacak olursak bende yanlız kalmaktan korkuyorum, konuştuğum kızlar var yüzünü görmediğim arkadaşlarım var gerçek hayatta da bir arkadaş çevresine ve ortamına sahibim ama hâlâ bir boşluk var. Galiba sadece sarılabileceğim bir kişi istiyorum.
Benimkisi bambaşka bir şey yalnız Özgür kardeşim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Demin farkında olmadan Instagram'da bir insanı daha rahatsız ettim sanırım.

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,465
Benimkisi bambaşka bir şey yalnız Özgür kardeşim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Demin farkında olmadan Instagram'da bir insanı daha rahatsız ettim sanırım.
Taciz kısmına kaçmamaya dikkat edin o zaman konuştuğum tüm kızlarda yürüyen erkeklere m*l deniyor o kategoriye girmenizi istemem.