''Hayat Bazen Tatlıdır'' Harika bir dizi için harika bir bilgi gerekir!

Bu konuyu okuyanlar

bayadrastos

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
HAYAT BAZEN TATLIDIR
Alıntı yapılmadığından dolayı tüm bilgiler kendi görüşümce yazılmış olup,birebir doğru bilgiler vermeyerek kişi görüşüne aittir.Bir de unutmadan lütfen uzun diye geçiştirmeyin sıkılmayacağınızdan eminim. :) Ayrıca oyuncuların şahsiyetine hiç bir sözüm yoktur,bu oynadıkları flimde ki karakterlerine ait görüşlerimdir.
Birce AKALAY,Simay BARLAS ve Anıl TETİK'in başrollerin de bulunduğu benimde hayatımda ilk defa GERÇEK DİZİ budur diye tanımladığım ilk dizi hakkında size biraz bilgi vermek istiyorum.

Şimdi ''Pikachular'' olayımızda iki tane baş bayan var bunlar Hayat öğretmen ve tabi ki aşıkların kızı Gözde! Diğer tabirle Koray'ın Gözdesi <3 Hemen anlamışsınızdır bu olayda platonik aşk var.Yani başta sıkıcı görünse de birazdan heyecan verecek olay.Bu Koray Gözde'ye aşık birazdan anlayacağımız nottan belli ki bu kızda Koraya boş değil he aramızda benden yakışıklı olmasa da Koray da da az bucak tip var yani :p Koray bu kızı kendine aşık etmek için bir parti düzenliyor kız geliyor filan falan tam istediğine kavuşacakken noluyoor Hayat Öğretmen geliyor bunu bir güzel fırlama köfte yapıyor sonrada Korayımıza adı gibi hayat veriyor vallahi.Sonra bunlar idealist ya hani aşağı inip bizim kız Gözde'nin telefonunu arıyor.Sonrada bu aşık Koray garibim engel olmaya çalışırken bayan tokadı yiyor ve hop havuzda ahahaha :D Sonrada bağırıyor ''Herkes Dağılsın!'' ve -Hoca Gözdeden vazgeçmeyeceğim hocaaaa! diye inletiyor ortalığı sonrasında bu Hayat(kısa kesiyorum) bunun abisi Cerrah beye hesap sormaya gidiyor filan falan bu okuldan kovuluyor ama bu Cerrah bey buna üzülüyor nede olsa onlar zengin ama kimsenin ekmeğiyle yanlışlıkla da olsa oynamamak gerek.Bak bak bak :eek: Neyse engel olmaya gidiyor falan filan olamıyor işte bu Hayat müdürlüğe dilekçe yazıyor işte sonra müdürlükte biri Hayat'a torpil yapıyor(İdealist torpil yaptırıyor) dilekçesini öne alıyorlar atanıyor,Gedikpaşa Anodolu Lisesi'ne orda işte saçma tipler klasik şakadan çıkma komik Hayat Bilgisi dizisinde ki gibi paragöz dalavereci bir müdür filan derken işte bu Hayat derse giriyor sonra bunun ablası olduğunu öğreniyorlar filan burda bir Ronaldo var gerçekte manken ama orda oyuncu işte.O buna bakıyor sevgilisi(adını unuttum bozuntuya vermeyiniz) kıskanıyor buna dikleniyor filan falan bunlar evde hazır dayalı döşeli titiz bir ablamızdan bu evi tutuyorlar sonra yerleşiyorlar filan falan derken bunlara çatlak komşunun torunu geliyor(bu torun hakkında detaya girmeyeceğim :p) işte sonra akşam bu Koray buraya geliyor ve ne oluyor Koray'ın Gözdesi bunu itiyor...Sonra ablası geliyor işte bu gidiyor filan bu arada not olayını atlamışım yeni fark ettim o_O Kusura bakmayın neyse işte bu notta Koraya aşık olduğunu anlatan maviş gözlü bir söz yazıyor.(nedense erkeklerin mavisi aşka malupdur hep) işte sonra bu para göz müdürün gözünü doyurarak okula giriyor ve hayatla karşılaşıyor...İşte burada bitti dizi ikinci bölüm için takipte kalın.Bana katlandığınız için teşekkür eder,iyi akşamlar dilerim.​

Son mesajlar