Hayat Aşırı Sıkıcı

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
268
Bendende atomic

Ekli dosyalar

• images (23).jpeg
    images (23).jpeg
    22.3 KB · Görüntüleme: 58
Reaksiyon puanı
5,172
Özel okula yazıldım özel okulun mevcudu 100 kişi toplam 9 10 11 12 sınıflar dahil okul arkadaşlarıyla hiç biriyle anlaşacağımı zannetmiyorum kafama uymuyorlar dersler aşırı sıkıcı 7 dersin 6 sı 5 i matematik yada yabancı dil olunca aşırı sıkıcı oluyor sırf bu arkadaş problemleri yüzünden konuşacak hiç kimsem yok bir kız vardı ortaokul arkadaşım çok iyi bir insandı kendisi ondan hoşlanmaya başladım ve açıldım açılmamım sebebi karşıdaki kişinin beni anlayışla karşılayacağını biliyordum öyle de yaptı sonra bir kaç saat sonra normal kankaymışız gibi yazışmaya devam ettik sonra öbürkü sabah takipten çıkıp sessize aldığını farkettim mesaj atıyorum cevap vermiyor falan hani konuşacak hiç kimsem kalmadı ve ben buna 4 sene boyunca nasıl dayanacağım ciddi anlamda hiç bir şekilde bilmiyorum ben buna hazır değilim :(
Senin yaşlarındayken asosyal biri değildim ama ergenliğin doruğunda olan bu forumdaki pek çok küçük kardeşim gibi bende bazı şeylerden utanırdım. Misal 9. sınıfken hiçbir kıza açılamamıştım? Sen buradaki çoğu kişiden daha özgüvenli birisin. En azından duygularını ifade edebilmişsin?

Utandığım pek çoğu şeye ramen lise hayatım boyunca herkes gibi bende sevdim, sevildim, çok güzel arkadaşlıklarda edindim:) . Eğer ilk yılından kendini insanlara kapatmazsan sen daha fazlasını elde edeceksin bundan eminim:)

Aman kardeşim kendini insanlara kapatma dersleride bırakma.

Reaksiyon puanı
268
Sosyal olamya çalış gel bize özel mesaj at taktikler geliştir
Derslerine özsn göster hayatın eksilerini değil srtılarına bak
Ayağın kırıldımı ayağına değil ölmediğne sevin
Mutlu ol
Kızları takma onlar birzaz 46

-Uncar_Blood-

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,174
Senin yaşlarındayken asosyal biri değildim ama ergenliğin doruğunda olan bu forumdaki pek çok küçük kardeşim gibi bende bazı şeylerden utanırdım. Misal 9. sınıfken hiçbir kıza açılamamıştım? Sen buradaki çoğu kişiden daha özgüvenli birisin. En azından duygularını ifade edebilmişsin?

Utandığım pek çoğu şeye ramen lise hayatım boyunca herkes gibi bende sevdim, sevildim, çok güzel arkadaşlıklarda edindim:) . Eğer ilk yılından kendini insanlara kapatmazsan sen daha fazlasını elde edeceksin bundan eminim:)

Aman kardeşim kendini insanlara kapatma dersleride bırakma.
sağ olun hocam :) dersleri elimden geldiğince bırakmamya çalışcam ama bir kaç gün toparlanmam gerekecek gibi

Reaksiyon puanı
5,172
Son düzenleme:

Suzan AŞAN

sxasizt sank
Reaksiyon puanı
6,829
Kardeşim boşver hayat zevkli sen tersinden bakıyorsun
Bir biznyz çık kendini aşağı sal sonra yukarda melekleri göreceksin sana nereye gitmen gerektiğni söyleyecek !
( ! Ciddiye almayınız)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Benine alın

Benide alın reisler
Doğru ya profesör varmış burda hocam biz ev basacaz

Bende M4 alıyorum lazım olur.

E belki korumaları vağğr??
Her şeyi suzan düşünsün demi

Suzan AŞAN

sxasizt sank
Reaksiyon puanı
6,829
Omg doçent oldum

Şu an çok havalı hissediyorum biraz keyfini çıkartayım

Little Cat

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,454
Dozer getirin kızın evini basmaya gidiyoruz.

-Uncar_Blood-

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,174
arkadaşlar kız takipten çıktı diye bende çıkmıştım şimdi mesajlarımı görmüyor diye takip ettim diyeceğim tek şey madem rahatsız oluyorsun mesaj atmamdan söyle atmayayım diyecektim ancak daha mesajıma bakmadan takip isteğini reddetti cevabımı çok sert bir şekilde aldım sanırım ... Aslında olaydan sonra hala kankaydık ama bi anda noldu buna anlamadım gitti neyse destek veren herkese çok teşekkürler ... BEN değişmeye karar verdim haraketlerimden değil spora başlamıştım 10 gün önce ama antremanları daha sık yapmaya başlıyorum bu saatten sonra ne demiştiniz ne olursa olsun ayakta DUR bende öyle yapacağım

Reaksiyon puanı
150
AB ya, hayat çok zor, dayanmam lazım, hayattan nefret ediyorum, sigaralı foto, herkesle kavga, badboym bne.

Suzan AŞAN

sxasizt sank
Reaksiyon puanı
6,829
arkadaşlar kız takipten çıktı diye bende çıkmıştım şimdi mesajlarımı görmüyor diye takip ettim diyeceğim tek şey madem rahatsız oluyorsun mesaj atmamdan söyle atmayayım diyecektim ancak daha mesajıma bakmadan takip isteğini reddetti cevabımı çok sert bir şekilde aldım sanırım ... Aslında olaydan sonra hala kankaydık ama bi anda noldu buna anlamadım gitti neyse destek veren herkese çok teşekkürler ... BEN değişmeye karar verdim haraketlerimden değil spora başlamıştım 10 gün önce ama antremanları daha sık yapmaya başlıyorum bu saatten sonra ne demiştiniz ne olursa olsun ayakta DUR bende öyle yapacağım
Yürü be kim tutar seni ?ayrıca neyse ya boşver ?