Hayal et ve başar hayırlı olsun alırım

Bu konuyu okuyanlar

Agitiric

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
İyi forumlar değerli arkadaşlar bugün sevincimi size nasıl anlatacağımı bilmiyorum hep istediğim macbook laptopu aldım sonunda tabi hayalim ve hayallerimi durmadan çalışarak gerçekleştirmem ile aldım bu laptobu anladım ki gerçekten birşeylere sahip olmak istiyorsan dürüst olacaksın bıkmayacaksın seve seve yapacaksın işini Rabbim iyi yerlere gelmek isteyen meslektaşlarımı sorunsuz istedikleri yere getirsin yada istedikleri şeyleri nasip eylesin. İyi forumlar.
154837735.jpeg

@görkemsay hocam önerdi bu laptopu ve aldım hayalim msi idi fakat iyiki de aldım macbook u kullanışlı temiz ince sesi yüksek havalı ? çok güzel bir laptop önerileri için teşekkür ederim.

?????????

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,015
bende hayal ettim 6 gun ınsatta calısıp telefon aldım

023

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,603
Hayırlı olsun.

mehmetali48

Doçent
Reaksiyon puanı
415
Hayırlı olsun. Hayalinizin gerçekleştiği için çok sevindim. Fakat nedense bir yandanda bu duruma üzüldüm çünkü böyle şeyler aslında hayal olmamalı fakat işte şu zamanlarda bilgisayarlar ve hatta oyunlar bile hayal olmaya başladı fiyatları yüzünden çok kötü bir durum aslında bu.

Agitiric

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
@Görkem Say
Her ne kadar apppe i sevmesem de hayırlı olsun
teşekkür ederim apple iyidir ya hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hayırlı olsun. Hayalinizin gerçekleştiği için çok sevindim. Fakat nedense bir yandanda bu duruma üzüldüm çünkü böyle şeyler aslında hayal olmamalı fakat işte şu zamanlarda bilgisayarlar ve hatta oyunlar bile hayal olmaya başladı fiyatları yüzünden çok kötü bir durum aslında bu.
Çok teşekkür ederim hocam Kim kendisine ait iyi bir laptobunun olmasını istemez ki ben bunu bir hayal olarak gördüm ve gerçekleştirmek için çalıştım çabaladım ve kademe kademe yükseliyorum ayrıyetten fiyatlar çok fahiş haklısınız Rabbim hakkımızda hayırlısını nasip eylesin.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,976
Hayırlı olsun. İyi seçim yapmışsınız.
Laptop anca internet ve genel işler görülmesi için daha uygun.

Ben Macbook alamasam da, ucuzundan İkinci el İ5 4. nesil laptop alıp ssd bağlarım. Üstüne Linux yazdım mı Mis gibi uzun zaman kullanırım.
Çünkü oyun için PC var işte. Pek yukarıya gözümü dikmiyorum.

Agitiric

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
Hayırlı olsun. İyi seçim yapmışsınız.
Laptop anca internet ve genel işler görülmesi için daha uygun.

Ben Macbook alamasam da, ucuzundan İkinci el İ5 4. nesil laptop alıp ssd bağlarım. Üstüne Linux yazdım mı Mis gibi uzun zaman kullanırım.
Çünkü oyun için PC var işte. Pek yukarıya gözümü dikmiyorum.
Teşekkür ederim hocam umarım siz de daha iyilerini alabilecek zamana gelirsiniz inşallah

Bütçenizi belirtirseniz ona da bir öneri yaparım :)
Max 2bin tl civarı hocam ama apple mac air için uyumu iyi olması lazım önerilerinizi bekliyorum seve seve ?

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,976
Teşekkür ederim hocam umarım siz de daha iyilerini alabilecek zamana gelirsiniz inşallah
Win 10 zorunluluğundan uzak olmak için Yüksek model PC`lerde gözüm yok ?

Güle güle kullanın bilgisayarınızı. Her zaman böyle azimli olun.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982

Max 2bin tl civarı hocam ama apple mac air için uyumu iyi olması lazım önerilerinizi bekliyorum seve seve ?
M1 işlemci 2K çözünürlükle çok rahat başa çıkabileceği için bu ürüne bakın derim. Hem 27" hem de 2K IPS bir monitör.

LG 27QN600-B: 27'', IPS, QHD, HDR10, AMD FreeSync™ LED Monitör: Amazon.com.tr

Ancak her şeyden önce, şu tarz bir dönüştürücü öneririm. M1 işlemcili MacBook modellerinde giriş sayısı az olduğu için bir kere bu tarz bir ürün alıp uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Amazon.com: VAVA USB C Docking Station, 12-in-1 Type C Hub with Dual 4K HDMI Ports, RJ45 Ethernet, 4 USB Ports, SD/TF Cards Reader, PD USB-C Charging Port, Audio/Mic for MacBook/Pro/Air, Type C Windows Laptops: Computers & Accessories

walledia

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993
İyi forumlar değerli arkadaşlar bugün sevincimi size nasıl anlatacağımı bilmiyorum hep istediğim macbook laptopu aldım sonunda tabi hayalim ve hayallerimi durmadan çalışarak gerçekleştirmem ile aldım bu laptobu anladım ki gerçekten birşeylere sahip olmak istiyorsan dürüst olacaksın bıkmayacaksın seve seve yapacaksın işini Rabbim iyi yerlere gelmek isteyen meslektaşlarımı sorunsuz istedikleri yere getirsin yada istedikleri şeyleri nasip eylesin. İyi forumlar.
154837735.jpeg

@görkemsay hocam önerdi bu laptopu ve aldım hayalim msi idi fakat iyiki de aldım macbook u kullanışlı temiz ince sesi yüksek havalı ? çok güzel bir laptop önerileri için teşekkür ederim.
Hayırlı olsun, bakalım. Güle güle kullan. :)