Havamı Alıp Geliyorum | Xiaomi Mi Air Charge

Sizce xiaomi'nin yeni kablosuz şarjı ne zaman çıkacak ?

• Kullanılan toplam oy
    6

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

YgzYr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
65
xiaomi'nin yeni tanıttığı Mİ Air Charge ile yeni kablosuz şarj için yeni bir dönem başlıyor.
xiaomi mi air .png
şuana kadar çıkmış kablosuz şarj aletlerinin çoğunda bir stand veya şarj pedlerine ihtiyaç duyuyorduk.

Mi Air Charge teknolojisinde ise bu zorunluluk ortadan kalkıyor ve birkaç metre içindeki cihazlar kablosuz olarak şarj edilebiliyor. Xiaomi tarafından paylaşılan bilgilere göre Mi Air Charge teknolojisi menzili içindeki birden fazla cihazı aynı anda şarj edebiliyor.

Mi Air Charge ile birlikte 5W'a kadar kablosuz şarj desteği sunulduğunu da ekleyelim. Günümüzde kullanılan hızlı kablosuz şarj teknolojisi ile kıyaslandığında 5W biraz yavaş kalıyor. Xiaomi'nin sağladığı bilgilere göre söz konusu teknoloji akıllı telefonlar, akıllı bileklikler ve akıllı saatler ile kullanılabiliyor.

Hala geliştirilmekte olan Mi Air Charge'ın ne zaman çıkacak olduğu hala kesin değil
ancak ürün'ün 2022-2023 yılları arasında çıkabilceği ön görülüyor.
Yukarıdaki anketten kendi fikrinizi belirtebilirsiniz

Son olarak havadan kablosuz şarj teknolojisi üzerinde çalışan tek markanın Xiaomi olmadığını da ekleyelim.
Energous ve SonicEnergy gibi girişimler kendi ürünlerini geçtiğimiz yıllarda görücüye çıkarmıştı.

Son düzenleyen moderatör:

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075

YgzYr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
65
bu dha detaylı diye düşünmüştüm :/

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
1-) Yeni bir konu başlığı açılmadan önce açmış olacağınız konu hakkında bilginin forum içerisinde olup olmadığını kontrol ediniz. Forum içerisinde aynı yada bir benzeri olan içeriğe sahip konu var ise farklı bir konu açmamanız rica olunur. Buna benzer bir konu var ise bölüm moderatörlerimiz tarafından açmış olduğunuz konu tespit edilir ise kaldırılacak ve sizlere bilgi verilecektir. (Aynı konudan farklı kategoriler üzerinde konu açmak yasaktır.)
28 -) Shiftdelete.Net harici Türk teknoloji web sitelerine ait link, içerik paylaşımı yapılması ve konularının açılması yasaktır. (Farklı teknoloji kanallarının YouTube videoları, yardım amaçlı mesajlara eklenebilir. Yardım amacı güden bu mesajlar kurala dahil değildir.)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...