Havacılık ve uzay mühendisliği okuyacağım bilgisayar önerisi

Bu konuyu okuyanlar

K_aganbyr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bütçe 10 k altı her fiyat olur mac almayı düşünüyorum ama her markaya açığım

met 35

Mak. Müh.
Reaksiyon puanı
9,078
Laptopmu masaüstümü.

K_aganbyr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Konu dışı ama ne göreceksiniz ? İşe girince ne yapacaksınız ? Ne yapıyor bu uzay mühendisleri ?
Ne kadar bilginiz var bilmiyorum ama genel olarak diğer muhendisliklerle aynı programları kullanıyor roket ve uçak tasarımı yapıyorlar ayrıca makine mühendisi ile ortak dersleri çok uçak mühendisliği diyebilirim bilginiz varsa
Mesaj otomatik birleştirildi:

Laptopmu masaüstümü.
Laptop

Python 3.8.2

Doçent
Reaksiyon puanı
558
Ne kadar bilginiz var bilmiyorum ama genel olarak diğer muhendisliklerle aynı programları kullanıyor roket ve uçak tasarımı yapıyorlar ayrıca makine mühendisi ile ortak dersleri çok uçak mühendisliği diyebilirim bilginiz varsa
Mesaj otomatik birleştirildi:

Laptop
Laptop kafanıza yattı mı ?

K_aganbyr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Roket tasarlama diyorsunuz. 3 boyutlu tasarımlarda ekran kartı lazım. Mac'lerin bir çoğunda ekran kartı yok.
Maclerle olmaz diyorsunuz yani tulpar dışında öneriniz var mı fiyatı 8 k 9 k olsa daha iyi

Son düzenleme:

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Bu ürünü öneririm:

4800H şuan mobil pazardaki en güçlü işlemcilerden biri, fazlasıyla memnun edecektir. Kalan para ile isterseniz ileride depolama takviyesi yapabilirsiniz.

TUF A15 serisinde bazı tasarımsal unsurlardan dolayı soğutma yeterli düzeyde değil. Fakat Acer Nitro serisi soğutma açısından başarılı bir seri, memnun edecektir.

K_aganbyr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu ürünü öneririm:

4800H şuan mobil pazardaki en güçlü işlemcilerden biri, fazlasıyla memnun edecektir. Kalan para ile isterseniz ileride depolama takviyesi yapabilirsiniz.

TUF A15 serisinde bazı tasarımsal unsurlardan dolayı soğutma yeterli düzeyde değil. Fakat Acer Nitro serisi soğutma açısından başarılı bir seri, memnun edecektir.
Sizde mac önermiyormusunuz mühendislik için ve işletim sistemi windows öneriniz var mı mac önermiyorsanız