Hatun Kişi Uzun Saçlı Mı, Yoksa Kısa Saçlı Mı Olmalı?

Hatun Kişi Uzun Saçlı Mı, Yoksa Kısa Saçlı Mı Olmalı?

• Kullanılan toplam oy
    499

emelden

Dekan
Daha önce yapılan bir ankette çoğunluk kızlarda siyah saçı tercih etti.

Şimdide oylayalım görelim kızlar uzun saçlı mı olmalı, yoksa kısa saçlı mı olmalı ??? (A)
Ne dersiniz? :)

EzOhİsTaN

Profesör
ikiside :) kısa saç bazı kadınlara çok yakışıyoo çok şeker duruyo, uzun saç zaten güzel :) ne uzun ne kısa diyim bari orta yolu buliyim ;D

seciL

Dekan
Emektar
Tipine göre değişir. Kimine kısa, kimine uzun yakışır. :)genelde erkekler uzun saçlı hatunları beğenir (A)

Alengirli

Dekan
Hakikaten ya tipine göre çok feci değişir. Mesela Natalie Portman'a kısa saç yakışır, TATU'daki esmer hatuna da aynı şekilde. Daha böyle kısa saçın yakışabileceği onlarca insan sayabilirim. Ama mesela bugün bir Angelina Jolie, bir Liv Tyler dediğimizde, uzun saç olmazsa olmazdır.

Konuya niye bu kadar profesyonel gibi yaklaştım, ben de bilmiyorum. Kendimi bi an futbol yorumcusu gibi hissettim.

emelden

Dekan
Alengirli İşlerin Adamı dedi ki:
Hakikaten ya tipine göre çok feci değişir. Mesela Natalie Portman'a kısa saç yakışır, TATU'daki esmer hatuna da aynı şekilde. Daha böyle kısa saçın yakışabileceği onlarca insan sayabilirim. Ama mesela bugün bir Angelina Jolie, bir Liv Tyler dediğimizde, uzun saç olmazsa olmazdır.

Konuya niye bu kadar profesyonel gibi yaklaştım, ben de bilmiyorum. Kendimi bi an futbol yorumcusu gibi hissettim.

Hakikaten bu nasıl güzel yorumdur. :D

seçiL dedi ki:
Tipine göre değişir. Kimine kısa, kimine uzun yakışır. :)genelde erkekler uzun saçlı hatunları beğenir (A)

Haklısın genellikle uzun saçlı hatunları beğenirler. :)

Ama erkeklerde uzun saç. >X<

seciL

Dekan
Emektar
Uzun saçlı ve uzun saçın yakıştığı birçok erkek var. Bunların en akılda kalanı rahmetli Barış Manço ve Barış Akarsu

Kriptograf

Profesör
Barış'lara uzun saç yakışıyor genellemesini yapasım geldi bir an...
Hatun kişinin saçlarının uzun olması tercih edilir ama saç değil başka şeyler önemsendiğinden o kadar önemi yok.

RadoN

Dekan
fiziğe göre değişir.. ama genelde uzun saçlılar daha bi al benili oluyo.. diyolar.. :D :D

@LgOsS

Doçent
kadın işte uzun saç tabiki yakışır ama erkeklere özenmeleri var işte illaha erkek gibi saçlarını kestirirler ama zevk meselesi krışamayız...

bertan

Asistan
emelden dedi ki:
Daha önce yapılan bir ankette çoğunluk kızlarda siyah saçı tercih etti.

Şimdide oylayalım görelim kızlar uzun saçlı mı olmalı, yoksa kısa saçlı mı olmalı ??? (A)
Ne dersiniz? :)

ne kadar faydalı bi konu.. aynen devam.. ülke iyiye gidiyo sayenizde.. kurtarcaksınız işallah..