Yardım Hattımı nasıl kapatabilirim

draktepe

Asistan
7 Ağustos 2012
255
1
133
43
36
Yasal olarak hat sizin değil zaten. Babanız ilgili mobil şirkete gidip kapatma başvurusunda bulunmalı.

Constantin87

Profesör
1 Aralık 2013
3,443
1,949
358
Hat sahibi kapatabilir. Hangi operatörü kullanıyorsanız şubesine gidip talebi iletirseniz.
Konu hakkında destek olacaklardır.
Şubeye gitmeye gerek yok artık, müşteri hizmetlerinden de yapabiliyorsun 7 gün sonunda iptal oluyor. E devlet üzerinden de yapılabiliyor galiba.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Babamın adına hattım var ama ona söylemeden hattımı kapatabilir miyim veya ona söyleyerek nasıl kapatabilirim?
hat kapatmak pek mantıklı değil dondurun veya rahatsız edilme durumu varsa numara değiştirin, hat lazım olduğunda şuan için min 500₺ hat açılış vergisi ödersiniz.

SPECİAL FORCES

Müdavim
Müdavim
4 Aralık 2017
6,107
5,095
1,708
29
Güvenlik adımlarından geçerse iptali yapılır zaten, şubeye gidip imzalı işlem yük olur insan :D
Annem ve babamın hatlarını kapatmak istediğimde maalesef çokta destek alamadım.
Bu yüzden tüm işlemleri şubeden yaptım, daha sonradan uğraşmamak için. :)
O yüzden şubeden yaptırılmasının mantıklı olacağını söylemekteyim hocam. Yanlış anlaşılma olmasın. :)

18 Ekim 2023
106
32
28
19
Şubeye gitmeye gerek yok artık, müşteri hizmetlerinden de yapabiliyorsun 7 gün sonunda iptal oluyor. E devlet üzerinden de yapılabiliyor galiba.
Mesaj otomatik birleştirildi:

hat kapatmak pek mantıklı değil dondurun veya rahatsız edilme durumu varsa numara değiştirin, hat lazım olduğunda şuan için min 500₺ hat açılış vergisi ödersiniz.
Şuan kullandığım başka bir hat var. O yüzden bu hattı tamamen kapatmak istiyorum