Hatay'da Patlama Meydana Geldi!

Bu konuyu okuyanlar

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Birkaç saat önce Hatay'ın İskenderun ilçesinde PKK'lı iki terörist tarafından bombalı saldırı düzenlendi.

Can kaybı yaşanmadı
Hatay Valisi Rahmi Doğan olsay sonrasında açıklama yaprak hiçbir can kaybının yaşanmadığını açıkladı.

İki terörist de yakalandı
İçişleri Bakanı olaydan sorumlu iki teröristin de yakalandığını açıkladı.

Milliyet

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
Neyse ki can kaybı falan yok.Ama keşke bir kaç terörist ölseymiş güzel olurdu.Zaten başka bir şey bilmezler.Ne zaman bitecek ki şu dingil teröristler?

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
Ölmemeler daha iyi bence o köpekleri konuştururlar en azından, ölüm onlara az gelir.
O da doğru ama o kadar asker Şehit oldu ve bunlarda yaşamayı hak etmiyorlar.Keşke bana verseler var ya çok güzel döverdim.En azından güzel bir intikam alırdım.Ama maalesef anca yazarak sinirimi gösteriyorum.

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Birkaç saat önce Hatay'ın İskenderun ilçesinde PKK'lı iki terörist tarafından bombalı saldırı düzenlendi.

Can kaybı yaşanmadı
Hatay Valisi Rahmi Doğan olsay sonrasında açıklama yaprak hiçbir can kaybının yaşanmadığını açıkladı.

İki terörist de yakalandı
İçişleri Bakanı olaydan sorumlu iki teröristin de yakalandığını açıkladı.

Milliyet
Çok şükür can kaybı yok.??????Allah bunları kahretsin.Bunları falakaya yatırıp sabah akşam işkence etmek lazım.???

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
Çok şükür can kaybı yok.??????Allah bunları kahretsin.Bunları falakaya yatırıp sabah akşam işkence etmek lazım.???
Ona gerek yok.Ben gerçekten sinirlendim mi kimse tutamaz çok güzel döve döve adam etmeye çalışırdım.Bir de 19 yaşındayım tam da inatçıyım, yani güzel bir şekilde hastanelik olurlardı.
Haberde gösteriyorlar hep bayramlarda anneler falan şehit oğlunun mezarına gelip ağlıyorlar o yüzden de insanın daha çok dövesi geliyor şunları.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Amerika 1-2 gün önce Elçiliklerini kapatmıştı saldırı olacka ihtimali ile. Ne zaman öyle birşey olsa bir yerde bombalar patlar. İyi bali bu sefer önceden görülmüş tespit edilmişlerde 2 Terorist etkisiz hale getirilmiş diye okumuştum ben ( Öldürüldüler diye ) Burada yakalanmış diyor... Bombalı saldırıyı kalablık bir yerde yapamamışlar hiç yoktan oda sevindirici.

Amerika gene Tavşana kaç Tazıya Tut yaptırıyor gibi geliyor bana.

glossofobhia

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
515
Allah beterinden korusun,bir ölür bin diriliriz.

Son mesajlar