Haber Hatay'da Patlama Meydana Geldi!

grbzz

Revolution
Yönetici
Moderatör
Birkaç saat önce Hatay'ın İskenderun ilçesinde PKK'lı iki terörist tarafından bombalı saldırı düzenlendi.

Can kaybı yaşanmadı
Hatay Valisi Rahmi Doğan olsay sonrasında açıklama yaprak hiçbir can kaybının yaşanmadığını açıkladı.

İki terörist de yakalandı
İçişleri Bakanı olaydan sorumlu iki teröristin de yakalandığını açıkladı.

Milliyet

Birkaç saat önce Hatay'ın İskenderun ilçesinde PKK'lı iki terörist tarafından bombalı saldırı düzenlendi.

Can kaybı yaşanmadı
Hatay Valisi Rahmi Doğan olsay sonrasında açıklama yaprak hiçbir can kaybının yaşanmadığını açıkladı.

İki terörist de yakalandı
İçişleri Bakanı olaydan sorumlu iki teröristin de yakalandığını açıkladı.

Milliyet
Çok şükür can kaybı yok.🙏🏻🙏🏻🙏🏻Allah bunları kahretsin.Bunları falakaya yatırıp sabah akşam işkence etmek lazım.😡😡😡

Çok şükür can kaybı yok.🙏🏻🙏🏻🙏🏻Allah bunları kahretsin.Bunları falakaya yatırıp sabah akşam işkence etmek lazım.😡😡😡
Ona gerek yok.Ben gerçekten sinirlendim mi kimse tutamaz çok güzel döve döve adam etmeye çalışırdım.Bir de 19 yaşındayım tam da inatçıyım, yani güzel bir şekilde hastanelik olurlardı.
Haberde gösteriyorlar hep bayramlarda anneler falan şehit oğlunun mezarına gelip ağlıyorlar o yüzden de insanın daha çok dövesi geliyor şunları.

OzkanK.

Dekan
Amerika 1-2 gün önce Elçiliklerini kapatmıştı saldırı olacka ihtimali ile. Ne zaman öyle birşey olsa bir yerde bombalar patlar. İyi bali bu sefer önceden görülmüş tespit edilmişlerde 2 Terorist etkisiz hale getirilmiş diye okumuştum ben ( Öldürüldüler diye ) Burada yakalanmış diyor... Bombalı saldırıyı kalablık bir yerde yapamamışlar hiç yoktan oda sevindirici.

Amerika gene Tavşana kaç Tazıya Tut yaptırıyor gibi geliyor bana.