• 5.000 TL altı en iyi Xiaomi telefonlar!

    SDN editörü Samet Jankovic, 5.000 TL altı en iyi Xiaomi telefonları araştırdı. Videoda, belirtilen aralıkta en iyi fiyat performans Android telefonları beğeninize sunuyoruz.

Öneri Hasta hayvanlara yardım

Bu konuyu okuyanlar

Teknocanavarı

Öğrenci
Katılım
27 Kasım 2021
Mesajlar
3
Reaksiyon puanı
0
Puanları
1
Yaş
26
İlk mesajım bu olmasını istemezdim ama sürekli takıldığım forum da mesajım bile onaylanmadı. Hayvanlar ile ilgili forum a yazdım daha önce yaptıklarını ama aktiflik düşünce öylece kaldığını aktifliğin yüksek olduğu bir foruma açmam gerektiğini söylediler

Instagram da fipli kediler ile ilgili paylaşımlar görüyorum sanıyorsam ilaçları çok pahalı olduğu için bazılarını kaybediyorlar.
Paylaşımlar ne kadar doğru ya da hangileri doğru bilmiyorum
Eğer doğru ise bir yardım kampanyası niyetinde bir şey gerçekleştirsek forum olarak güzel olabilir. Benim düşündüğüm kampanya 1 günlük değil sürekli olacağı için forumda herkesin güvendiği bir gönüllüye yada bir kaç gönüllü ye ihtiyacımız var . Bence 4 - 5 kişilik gönüllü yeterli olabilir.
Güvenilir bir kişi hesabında gelirleri tutacak belirli dönemlerde yardımda bulunacak ve kanıtları ile forumda paylaşacak. Zaten artık para gönderimi çok kolay günde 10 15 dk ayırsak yeterlidir.
Diğer kişiler yardıma ihtiyacı olanlar ile iletişime geçecek gerçekten yardıma ihtiyacı olup olmadığını araştıracak.

Şimdi en önemli soru bu gelir nerden gelecek ?
Bunu siz de belirleyebilirsiniz ama ben yöntem belirledim
Bence kimsenin cebinden para çıkmazsa katılım daha çok olur.
Ben geliri link kısaltıp paylaşarak elde edebileceğimizi düşündüm. GELEN GELİRLER BENDE DEĞİL FORUMCA SEÇTİĞİMİZ HERKESİN GÜVENDİĞİ BİR KİŞİDE TOPLANCAK.
 
Üst