Haber Hasan Şaş, Galatasaray taraftarının tepkileri sonrası yorumculuk yapacağı kanalla yolları ayırdı

Bu konuyu okuyanlar

Lord Erenify

Imperial Lord
Reaksiyon puanı
563
Galatasaray efsanesi Hasan Şaş, YouTube'da yayın yapan Sports Digitale kanalında yorumculuk yapacaktı. Ancak Şaş, sarı-kırmızılı taraftarların tepkileri üzerine istifa etti. Taraftarlar, kanalın Fenerbahçe'ye yakın yayınlar yaptığını belirterek efsane futbolcuyu eleştirmişti.

YouTube
'da yayın yapan Sports Digitale kanalında yorumculuk yapacak olan Galatasaray efsanesi Hasan Şaş, sarı-kırmızılı taraftarların tepkileri sonrası istifa etti. Taraftarların, kanalın Fenerbahçe'ye yakın yayınlar yaptığını belirterek tepki gösterdiği Şaş açıklamasında, "Ben bildiğiniz tanıdığınız Hasan Şaş'ım. Öyle de kalmak istiyorum." ifadelerini kullanarak ayrılığı duyurdu.

"BEN BİLDİĞİNİZ, TANIDIĞINIZ HASAN ŞAŞ'IM"

Hasan Şaş açıklamasının tamamında, "Değerli arkadaşlar;Her şeyden uzakta, huzurla ve içimden gelerek yaşamaya çalışıyorum. Kimseyi kırmadan, taraf olmadan, arada kalmadan ve en önemlisi evlatlarıma zaman ayırarak bir şeyler yapabilir miyim diye düşündüm. Ancak son zamanlarda anladım ki bu olmayacak. Bir seçiş, başka bir şeyden vazgeçiş olmamalı. Ben bildiğiniz, tanıdığınız Hasan Şaş'ım. Öyle de kalmak istiyorum. Bir gün, başka bir projede neşeyle, keyifle bilgiyle ve tecrübeyle tüm geçirdiklerimi paylaşırım elbet." ifadelerini kullandı.

Kaynak: Son Dakika - Hasan Şaş, Galatasaray taraftarının tepkileri sonrası yorumculuk yapacağı kanalla yolları ayırdı

Son mesajlar