Harry Potter fanları buraya

Bu konuyu okuyanlar

STB

Profesör
Reaksiyon puanı
740
Arkadaşlar merhaba benim en sevdiğim kitap seti Harry Potter, siz Harry Potter hakında ne düşünüyorsunuz.

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
2 3 yıl önce ders çalışmayıp Harry Potter okuduğum/izlediğim zamanlar aklıma geldi. O zamanlar biraz fazla abartıyordum, bu yüzden şuan o hallerimden utanıyorum :D. Genel olarak hala en sevdiğim kitap/film serilerinden biri. Potterheadler genelde 13 yaş altı oluyor, bu yüzden bir ön yargı var ancak, kitlesine bakılmadan her yaş grubunun ilgilenip seveceği bir seri.

Not: Potter fanı olduğum zamanlarda bu nick'i bulmuştum. Hala fan değilim ama, isim hoşuma gidiyor, o yüzden kullanıyorum.

(al-potter)

• Beğen
Reactions: STB
Reaksiyon puanı
6,381
1-2 yıl önce öyle idim. Harry Potter'ı çok çok severdim. Aslında hala öyleyim, çok çok severim ama öyle tam da fan değilim.

Harry Pottter temalı eşyalar almak isterim genelde. Kitaplar hala benim için vaz geçilmez ve atmayacağım kitaplar.

Ama artık eskisi gibi de fazla sevmiyorum. Eskiden gerçekten bir fan idim.

STB

Profesör
Reaksiyon puanı
740
1-2 yıl önce öyle idim. Harry Potter'ı çok çok severdim. Aslında hala öyleyim, çok çok severim ama öyle tam da fan değilim.

Harry Pottter temalı eşyalar almak isterim genelde. Kitaplar hala benim için vaz geçilmez ve atmayacağım kitaplar.

Ama artık eskisi gibi de fazla sevmiyorum. Eskiden gerçekten bir fan idim.
Ben tam fanım ama eşyaları Türkiye'de bulmak zor yurtdışında çok güzel ürünler var.
Mesaj otomatik birleştirildi:

2 3 yıl önce ders çalışmayıp Harry Potter okuduğum/izlediğim zamanlar aklıma geldi. O zamanlar biraz fazla abartıyordum, bu yüzden şuan o hallerimden utanıyorum :D. Genel olarak hala en sevdiğim kitap/film serilerinden biri. Potterheadler genelde 13 yaş altı oluyor, bu yüzden bir ön yargı var ancak, kitlesine bakılmadan her yaş grubunun ilgilenip seveceği bir seri.

Not: Potter fanı olduğum zamanlarda bu nick'i bulmuştum. Hala fan değilim ama, isim hoşuma gidiyor, o yüzden kullanıyorum.

(al-potter)
senin adın benim ise profil resmim harry potter altın snitch tutan potter

Reaksiyon puanı
6,381
Ben tam fanım ama eşyaları Türkiye'de bulmak zor yurtdışında çok güzel ürünler var.

Mabbels WB'un linsanslı ürünlerini üretebiliyor. İnanılmaz ürünleri var. Ve bence çok da pahalı değil ürünlerin kalitesine göre.

DC, Harry Potter, Rick and Morty, Looney Tunes vb. bir çok şeyin lisanslı ürünlerini üretebiliyor.

Bu videoda daha iyi anlatılıyor:

• Beğen

aesthetey

Asistan
Reaksiyon puanı
119
Başlarda çocuk kitabı olarak düşünülse de sonrasında çok daha kapsamlı hale getirilmiş bir seri. Kitaplar oldukça güzeller, olaylar birbirine çok iyi bağlanıyor. Evren de zaten çok güzel ve derin. Fantastik türden hoşlananlar denemeliler diye düşünüyorum. Filmler bana biraz sıkıntılı gelse de, kitapları göz önünde bulundurmazsak onlar da güzeller :D "Çocuk kitabı" gözüyle bakıp önyargılı olmamak lazım:') Ayrıca Snape karakterine bayılırım..

• Beğen