Harry Potter and the Half-Blood Prince

Bu konuyu okuyanlar

Salt Okunur

Müdavim
Reaksiyon puanı
42
Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu'nun medarıiftiarı Harry Potter, son savaş için hazırlıklarını tamamlıyor. Bu serüvende Harry'nin kontrolünü almaya ne dersiniz?

J. K. Rowling, çocuklara özel fantastik roman açığını değerlendirerek kaleme aldığı ve son derece başarılı olduğu Harry Potter serisi, kısa zamanda büyük şöhret elde etti. Dramatik karakterleri ve kurduğu evren ile tüm dünyada fan'ları oluşan serinin altıncı kitabı Harry Potter and the Half-Blood Prince'in oyunu raflarda yerini aldı.

11247572299.jpg

Devamı için tıklayın

:: Harry Potter serisinin en çok hangi kitabını ya da filmini beğendiniz?

Yazan: Aykut Göker
SDN - http://shiftdelete.net

berckai

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
5. oyundan sonra bu oyun hiç güzel olmamış ne adam gibi bölümler var ne adam gibi savaşlar çok yazık

FY2005

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Aldım da oyununu oynamadım. Kardeşim oynadı. Ne zaman görsem iksir hazırlıyordu. Başka birşey yok heralde :)

Rena

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Oyunu oynadım, bitirdim. Harry potter kitap serisinin sondan bi önceki ve son oyunu birbirine gerçekten çok benziyor, aynı projeler üzerine kurulmuşlar sanki. Mekanlar falan aynı olması, bana fazla yabancılık çektirmedi, ama eve gittiği süreç vs. kısmını oyuna hiç yansıtmamışlar, bu yüzden - oy aldı benden. Ve en çok krize girdiğim olay, EA'nın tüm oyunlarında olduğu gibi oyunun çabuk bitmesiydi, tam zevk alınıyor derken oyunun bitmeside - bir oy benim için. Yarın inşallah filminede gideceğim, bakalım nasıl bir başyapıt koyulmuş ortaya. EA ekipleri umarım daha iyi işler başarırlar :)

Bu arada Warner Bros'la birlikte olunca sanırım "skip" dediğimiz kısa videolara daha fazla önem verilmiş :)