Soru Harici Monitör Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Yorgunfedai36

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Arkadaşlar selam,

Laptopdan görüntüyü verebileceğim kaliteli bir monitör arıyorum ekranı büyük renkleri iyi veren 2k 4k falan tarzı bir monitör. Marka ve panel bilgim hiç yok bu sebepten size bırakıyorum IPS LCD nedir bilmem yardımcı olursanız sevinirim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bütçem 1000-2000TL Arası bu fiyata o özellikler var mıdır bilgim yok ama işte :D

Arkadaşlar selam,

Laptopdan görüntüyü verebileceğim kaliteli bir monitör arıyorum ekranı büyük renkleri iyi veren 2k 4k falan tarzı bir monitör. Marka ve panel bilgim hiç yok bu sebepten size bırakıyorum IPS LCD nedir bilmem yardımcı olursanız sevinirim.

Bütçem 1000-2000TL Arası bu fiyata o özellikler var mıdır bilgim yok ama işte :D
Monitörü duvara sabitleyeceğim bu arada yani sabitlenmeli de olursa iyi olur hem masada hem duvarda yani 2 şekilde de kullanmak istiyorum

yusufege

servet sayar
Reaksiyon puanı
849
Arkadaşlar selam,

Monitörü duvara sabitleyeceğim bu arada yani sabitlenmeli de olursa iyi olur hem masada hem duvarda yani 2 şekilde de kullanmak istiyorum
O fiyata 2k monitör yok diye biliyorum olsada kalitesiz olur

Yorgunfedai36

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
O fiyata 2k monitör yok diye biliyorum olsada kalitesiz olur
Samsung buldum bir tane aslında ama duvara monte edilmiyor sanırım sadece ayakta duruyor öyle de olmuyor maalesef 2 türlü de kullanabilmem gerek ve illa 2k 4k şart değil ya sRGB midir nedir ondan olsa yetermiş sRGB olsun 2K olsun dediler fix

'' sRGB Destekli 2k veya 1920p isteğe göre hem duvara sabitlenebilen hemde normal kullanılabilen bir monitör arıyorum. Önerilerinizi bekliyorum fiyat bandı 1000 ila maksimum 3000tl arası olursa sevinirim.. düzeltme '

Önerisi olan yok mu arkadaşlar

Son düzenleme:

Bella Ciao

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,193

Yorgunfedai36

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15

çok teşekkür ettim hocam