Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ErenKut

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
taktığımda okumuştu daha 5dk geçmedi okumayı kesti, sata kablo ile takıyorum ve takınca bip diye bir ses çıkıyor. ve titriyor. Demekki okuyor. Disk yönetiminde hiçbir şey yok, aygıt yöneticisinde de görünmüyor. Ancak kablonun ışığı yanıyor ve hdd okuyor. Belli bir süre sonra duruyor. Ve HDD eski laptopumdan alığım için win8.1 yüklü içerisinde

Birçok konuya baktım fakat herşey bozulduğu yönünde sonuçlar gösteriyor. Fakat disk dönüyor. Belli bir süre sonra duruyor.

Ekli dosyalar

• resim_2021-02-15_204950.png
    resim_2021-02-15_204950.png
    72.2 KB · Görüntüleme: 101

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
4-) Yeni bir konu açarken başlıkların konuya uygun ve açıklayıcı olması gerekmektedir. "Yardım", "İmdat", "Acil yardım edin" gibi başlıklar yerine daha anlamlı başlıklar seçilmelidir. Başlık ne kadar açıklayıcı olur ise o kadar ulaşılabilir olacağını unutmayınız.
8) Başlık ve mesaj içeriği Türkçe yazım kurallarına uygun olmalıdır. Başlıklar büyük harfle başlamalıdır ve mesaj içeriğinin tamamı büyük ya da küçük harf olmamalıdır. "Örnek Başlık" ya da "Örnek başlık" şeklinde yazılmalıdır. (Tamamı büyük olarak açılan başlıklar bölüm moderatörlerimiz tarafından kaldırılacaktır yada kilitlenecektir.)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...