Harici Ekran Kartımı Aktifleştiremiyorum

Bu konuyu okuyanlar

GörkemB022

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba dostlar

Windows'un grafik ayarlarında Harici Ekran Kartım R7 M340 ekran kartımı yok. Ama Aygıt Yöneticisinde ve Radeon Software da gözüküyor . Harici ekran kartımı nasıl aktifleştiririm lütfen yardım edebilir misiniz ?

Ekli dosyalar

• Ekran Görüntüsü (1).png
    Ekran Görüntüsü (1).png
    72.3 KB · Görüntüleme: 85
  • Ekran Görüntüsü (5).png
    Ekran Görüntüsü (5).png
    131.4 KB · Görüntüleme: 90
  • Ekran Görüntüsü (6).png
    Ekran Görüntüsü (6).png
    87.7 KB · Görüntüleme: 95

WhatRookıe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
aynısı bende de var çözdüysen nasıl çözdün?

Çay Perisi

Müdavim
Reaksiyon puanı
938
Buradan WHQL sürücüsünü indirip kur sonra sistemi yeniden başlat çözülür sorunun.

Eh, boşuna yazmışım arkadaş en son konuyu açmak için girmiş.

WhatRookıe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Buradan WHQL sürücüsünü indirip kur sonra sistemi yeniden başlat çözülür sorunun.

Eh, boşuna yazmışım arkadaş en son konuyu açmak için girmiş.
Benim şöyle bir sorunum var bi bakarmısın hiçbir yerde adam akılı bişe yazmıyor.

Dün bilgisayarı açtığımda bilgisayarda tarama yaptı ve kendini geri aldı. Sonra aygıt yöneticisinde ve masaüstünde ekran kartı gözükmüyordu. Yeni driver kurmaya çalıştığımda bu grafik sürücüsü uyumlu grafik donanımı bulamadı diyordu. Bilgisayarı geri almaya çalıştığımda da yine aynı sorun vardı. Ben de format atım, bu sefer de aynısıydı. Altta da resimleri verdim. (gizli aygıtları göster dedim gözükmedi) şu devmgr_show_nonpresent_devices taktiğide uyguladım yine gözükmedi. Sanki şuan laptopta harici ekran kartı takılı değil gibi.Bios baktım orda da gözükmüyor ekran kartını onun yerine intel yazıyor

Ekli dosyalar

• 1.PNG
    1.PNG
    39.3 KB · Görüntüleme: 76
  • 2.PNG
    2.PNG
    97.4 KB · Görüntüleme: 81

emirhangunes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Merhaba dostlar

Windows'un grafik ayarlarında Harici Ekran Kartım R7 M340 ekran kartımı yok. Ama Aygıt Yöneticisinde ve Radeon Software da gözüküyor . Harici ekran kartımı nasıl aktifleştiririm lütfen yardım edebilir misiniz ?
Aygıt yöneticisinde gözüküyorsa ve oyunlarda da kartını algılıyorsa sorun yok gibi duruyor

Çay Perisi

Müdavim
Reaksiyon puanı
938
Benim şöyle bir sorunum var bi bakarmısın hiçbir yerde adam akılı bişe yazmıyor.

Dün bilgisayarı açtığımda bilgisayarda tarama yaptı ve kendini geri aldı. Sonra aygıt yöneticisinde ve masaüstünde ekran kartı gözükmüyordu. Yeni driver kurmaya çalıştığımda bu grafik sürücüsü uyumlu grafik donanımı bulamadı diyordu. Bilgisayarı geri almaya çalıştığımda da yine aynı sorun vardı. Ben de format atım, bu sefer de aynısıydı. Altta da resimleri verdim.(gizli aygıtları göster dedim gözükmedi) şu devmgr_show_nonpresent_devices taktiğide uyguladım yine gözükmedi.Sanki şuan laptopta harici ekran kartı takılı değil gibi.Bios baktım orda da gözükmüyor ekran kartını onun yerine intel yazıyor.
Yeni konu aç ben gelirim oraya şimdi uyarı yemeyelim.

WhatRookıe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Yeni konu aç ben gelirim oraya şimdi uyarı yemeyelim.

açtım