Yardım Harddiskimin ismi değişmiş bütün oyunlarım gitmiş !

Bu konuyu okuyanlar

doomsterXDD

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar bir kaç aydır kullandıgım bir 1tb harici harddiskim isim olarak D'den E'ye döndü oyunlarım orada yüklü idi bugğn ise girmeye çalıştıgımda oyunlarım yok diye gözüküyor misal Fifa23 steamden almıstım ve diske yüklüydü hala diskte dosyaları duruyor ama steamden tekrar yuklememi istiyor.

Nixc0r

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,629
Merhabalar bir kaç aydır kullandıgım bir 1tb harici harddiskim isim olarak D'den E'ye döndü oyunlarım orada yüklü idi bugğn ise girmeye çalıştıgımda oyunlarım yok diye gözüküyor misal Fifa23 steamden almıstım ve diske yüklüydü hala diskte dosyaları duruyor ama steamden tekrar yuklememi istiyor.
Steam oyunlar için belirli bir klasör belirler klasörün yolu değiştiği için yüklenmemiş gibi gözüküyordur.

Steam üzerinden farklı bir indirme klasörü ayarlayın ve oyunlarınızı oraya taşıyın kısa bir doğrulama yaptıktan sonra açılacaktır.

EFI Shell

shellx64.efi
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
18,969
E'yi D yapmayı deneyin disk yöneticisinden. Olmazsa Steam kütüphanesinden konumda yazan D'yi silip E yapın.

Nixc0r

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,629
Olmazsa Steam kütüphanesinden konumda yazan D'yi silip E yapın.
Bunun işe yarayacağını sanmıyorum konum ayarlandığı esnada klasör tamamen boş olmalı ancak denemekten zarar gelmez.