Harddisk bozulmuşmudur . Ona göre iade edecem.

Bu konuyu okuyanlar

Metrhangr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar iyi akşamlar benim sorum şu olacak fotografa görüldüğü gibi hasarlı bir harddisk gönderdiler bana bende yinede deneyeyim diye hardiske Windows 10 kurayım dedim kurmadı 9 saat sürdü sonra mavi ekran verdi şimdi asıl sorum şu bu hasar yüzünden harddisk im bozulduğu için mi bu hatayı aldım sizce harddiski bozulmuşmuşdur iade edeyimmi teşekkür ederim.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20210125-011125.png
    Screenshot_20210125-011125.png
    378.5 KB · Görüntüleme: 101
S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Arkadaşlar iyi akşamlar benim sorum şu olacak fotografa görüldüğü gibi hasarlı bir harddisk gönderdiler bana bende yinede deneyeyim diye hardiske Windows 10 kurayım dedim kurmadı 9 saat sürdü sonra mavi ekran verdi şimdi asıl sorum şu bu hasar yüzünden harddisk im bozulduğu için mi bu hatayı aldım sizce harddiski bozulmuşmuşdur iade edeyimmi teşekkür ederim.
Geri iade etmenizi öneririm.

Metrhangr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ekli dosyayı görüntüle 135893

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,363
Çalışsın veya çalışmasın, keşke hiç uğraşmadan hemen iade etseydiniz. İleride ola ki sorun yaşar ve ürünü garantiye vermek isterseniz, ürün kullanıcı hatası olarak görülüp garanti dışı bırakılabilir.

ghost_of_sparta

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,807
Uğraşma fiziksel hasarı belli zaten. İade etmeye çalış. Keşke hiç yüklemeye çalışmasaydın belki iade almayabilirler.

benefe

8/6 Numara Oyuncusu
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,613
İade etmeyi dene yüksek ihtimal alırlar ama keşke denemeseydin

Metrhangr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Çalışsın veya çalışmasın, keşke hiç uğraşmadan hemen iade etseydiniz. İleride ola ki sorun yaşar ve ürünü garantiye vermek isterseniz, ürün kullanıcı hatası olarak görülüp garanti dışı bırakılabilir.
Hocam bi deniyryim eğer sağlığı iyise sektör hatası çıkması kullanacaktır dediğim gibi Windows 10 bile kuramadım. Şuan bilmiyorum harddiskyemi sorun var ama bana o şekilde geldi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İade etmeyi dene yüksek ihtimal alırlar ama keşke denemeseydin
Ya aynı satıcıdan başka bir arkadaşımda almıştı onda da sağlam çıkmamıştı fektör hatası çıkmıştı onuda iade aldılar o yüzden taktım PC ye denedim .

Metrhangr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar araştıran benimle aynı sorunu olan olabilir. Sorun HDD imiş SSD taktım PC uçtu synınsorun olursa harddiski değiştirin. İyi akşamlar

retired

Dekan
Reaksiyon puanı
9,988
Bence iade etmeniz gerek, eğer bu sorunlar devam ediyorsa.

Metrhangr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar teşekkür ederim herkese araştıran benimle aynı sorunu olan olabilir. Sorun HDD imiş SSD taktım PC uçtu synınsorun olursa harddiski değiştirin. İyi akşamlar