Bu konuyu okuyanlar

ardabespinar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhabalar S7 Edge kullanıcısıyım telefonumun hala kullanışlı olduğunu bilsem de 4 sene sonunda değiştireceğim bazı özellikler konusunda çok geride kaldı neyse asıl soruma geçeceğim yeni telefon alırken biraz iPhone'a kaymak istiyorum hiç kullanmadım pişman olurum diye korkuyorum ama kolay satılan takas edilen bir telefon olduğu için de içim rahat. Huawei de biliyorsunuz ki Androidden banlandı tabi Huawei alacaktım kesinlikle en çok da beni etkiledi 2020'de yeni işletim sistemi çıkarcakmış benim zamanım ekime kadar şöyle sormak istiyorum Note 10 Pro mu almalıyım yoksa iPhone XI Max/Plus mu? Fiyatı önemli değil

Isaac42

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,526
Ben alacak olsam İPhone xl alırdım ama bu kişiye göreceli birşey iki telefonda mükemmel ötesi olacaktır illaki ancak ben İPhone stabilizitesi ve yeni teknolojilerini daha çok seviyorum(ekranın her bölümünden parmak izi okuma gibi)

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Ben olsam s11 serisi ile yeni işlemciyi beklerdim. İphoneda güçlü hatta daha güçlü ama bir yerden sonra özellik konuşuyor güç ve kamera tarzı konularda doyurucu noktaya ulaştılar yada stabilite ve ses kalitesi iki firmada çıtayı aştılar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

samsung tasarım ve özellik olarak ha bire üzerine koyarken iphone geriliyor gibi her ne kadar apple'ı yazılımından dolayı sevsemde.

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Arkadaşlar merhabalar S7 Edge kullanıcısıyım telefonumun hala kullanışlı olduğunu bilsem de 4 sene sonunda değiştireceğim bazı özellikler konusunda çok geride kaldı neyse asıl soruma geçeceğim yeni telefon alırken biraz iPhone'a kaymak istiyorum hiç kullanmadım pişman olurum diye korkuyorum ama kolay satılan takas edilen bir telefon olduğu için de içim rahat. Huawei de biliyorsunuz ki Androidden banlandı tabi Huawei alacaktım kesinlikle en çok da beni etkiledi 2020'de yeni işletim sistemi çıkarcakmış benim zamanım ekime kadar şöyle sormak istiyorum Note 10 Pro mu almalıyım yoksa iPhone XI Max/Plus mu? Fiyatı önemli değil
Yahu güzel kardeşim bu ne saçma bir soru. Daha telefonlar çıkmadı özellikleri ne kameraları nasıl vb. şeyleri bilmiyoruz. Sızdırılan bilgiler de bazen doğru çıkmıyor. Mesela Note 10 için fiziksel tuş olamaycağı söylendi şimdi de iptal olmuş. O yüzden bekle eylülü o zaman sor.

Redmental

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Dostum daha telefonlarla alakalı birşey yok . Daha s7 edge kullanışlı zaten sende söylüyorsun. Birkaç ay piyasayı takip et ve telefonların tanıtımını bekle . Hayırlı günler