Hangisini almalıyım??

Bu konuyu okuyanlar

leetcrew73

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık 2-3 haftadır telefon piyasasını inceliyorum ve belli başlı öne çıkmış telefonlar var.Her telefon bazı özelliklerinde iyi.Benim istediğim özellikleri (işlemci,grafik,batarya,performans,uygulamaları) iyiye en yakın olan telefonu bulmak ve almak. Bu konuda 3 haftadır kafayı yemek üzereydim ve yardımlarınızı almak istedim.

Aşağıdaki modellerden hangisini yada hangilerini önerirsiniz.?? (Bütçe sıkıntısı yok. Önemli olan özellikleri,avantajları...vs)

1-Samsung Galaxy S4
2-Samsung Galaxy Note 2
3-HTC One
4-Sony Xperia Z
5-LG Nexus 4

Şimdiden ilginize ve yapacağınız yorumlar için teşekkür ederim.İyi günler... SDN ailesi...

Milton Sirotta

Profesör
Reaksiyon puanı
4
HTC One ve Galaxy S4'ten birini seçmen daha iyi olur.Ben HTC One seçerdim.Boomsound,Zoe,BlinkFeed,SenseTV'den dolayı.

hamza5806

Profesör
Reaksiyon puanı
22
bütçe sıkıntısı yoksa tabiki s4 havası ve gücü mükemmel

PetyrBaelish

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Hepsi iyi fakat aralarından şüphesiz S4.

hasanistan44

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Telefonuma servet ödemem, android im hep güncel kalsın ve android e gelen yenilikleri ilk ben kullanayım diyorsan ; Lg Nexus 4 derim..

EveryDaySD

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben xz almayı duşünüyorum . Ama sen bu 5 tel hakkında yalnızca benim veya diğer üyelerin yorumlarıyla değerlendirme . Hatta başka başka forumlardan da yararlan . Zaten tarafsız yorumlar belli olur . Agır dilli eleştiriler karalamadır