Hangisi

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
13
1-) Çok oyun oynayan biri değilim. Sosyal medyayı kullanan biriyim sayfam var belli bir kitlem var. Telefondan edit yapıyorum. 128 gb olması önemli ve 3500 lirayı geçmemeli. Hdr yi iPhone kadar çok iyi ayarlamalı. Ne önerirsiniz.

2-) Sayfam olduğu için aktif kullanıyorum ve emojiler önemli benim için. iPhone emojilerini android cihazda yapabilen var mı ya da deneyebilir misiniz? Zfont uygulamasıyla yapılıyor ve YouTube dan bakabilirsiniz. Telefon markası önemli çünkü düzgün çalışamayabiliyor bununla ilgili bana yardımcı olmaya çalışabilecek biri varsa daha ayrıntılı anlatabilirim. ☺️

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
1-) Çok oyun oynayan biri değilim. Sosyal medyayı kullanan biriyim sayfam var belli bir kitlem var. Telefondan edit yapıyorum. 128 gb olması önemli ve 3500 lirayı geçmemeli. Hdr yi iPhone kadar çok iyi ayarlamalı. Ne önerirsiniz.

2-) Sayfam olduğu için aktif kullanıyorum ve emojiler önemli benim için. iPhone emojilerini android cihazda yapabilen var mı ya da deneyebilir misiniz? Zfont uygulamasıyla yapılıyor ve YouTube dan bakabilirsiniz. Telefon markası önemli çünkü düzgün çalışamayabiliyor bununla ilgili bana yardımcı olmaya çalışabilecek biri varsa daha ayrıntılı anlatabilirim. ☺
Sosyal medya ağırlıklı kullanırım diyorsan ikinci el İphone 8 al keyfine bak.

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115

2-) Sayfam olduğu için aktif kullanıyorum ve emojiler önemli benim için. iPhone emojilerini android cihazda yapabilen var mı ya da deneyebilir misiniz? Zfont uygulamasıyla yapılıyor ve YouTube dan bakabilirsiniz. Telefon markası önemli çünkü düzgün çalışamayabiliyor bununla ilgili bana yardımcı olmaya çalışabilecek biri varsa daha ayrıntılı anlatabilirim. [emoji3526]
Iphone 8 alınacak cihaz değil. 3500 TL bütçeniz varsa Realme 6 Pro veya Mi Note 10 Lite'dan başka bir şey düşünmeyin.

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942