Öneri Hangisi mantıklı..

Bu konuyu okuyanlar

Constantin87

Profesör
Reaksiyon puanı
1,933
Selam Arkadaşlar,

Bu 3 telefon arasında kaldım sizce hangisini almayalım, farklı model de önerebilirsiniz.

Poco F3
Samsung S20FE (G780G)
Oppo reno 4pro

edit; Lg velvet modelini ekleyelim 4 olsun

TombalakKedi

Asistan
Reaksiyon puanı
88
Dostum oyun içinde kesinlikle poco f3 galiba s20 f g780g fazla isinmamak için performansı kısıyor yani oyunu 60fps acabilecekken isinmamak için 40 FPS veriyor öyle düşün oyun için f3 ama kamera normal kullanım için 780g al kesinlikle çünkü oyun performansından üst düzey beklentin varsa karşılamaz ama Mesela ben girerim yarım saat 1 saat pugb oynarım günde yeter diyorsan alabilirsin ama mesela wilf rild oynarken murat burc hocam gram fightde FPS düşüşü var diyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bence lg ve reno 4 pro o parayı hak etmiyor

(Evo)lution

Dekan
Reaksiyon puanı
5,639
Selam Arkadaşlar,

Bu 3 telefon arasında kaldım sizce hangisini almayalım, farklı model de önerebilirsiniz.

Poco F3
Samsung S20FE (G780G)
Oppo reno 4pro

edit; Lg velvet modelini ekleyelim 4 olsun
Kesinlikle Sd865 versiyonu Galaxy S20 FE (SM-G780G) almanızı tavsiye ederim.

Constantin87

Profesör
Reaksiyon puanı
1,933
Dostum oyun içinde kesinlikle poco f3 galiba s20 f g780g fazla isinmamak için performansı kısıyor yani oyunu 60fps acabilecekken isinmamak için 40 FPS veriyor öyle düşün oyun için f3 ama kamera normal kullanım için 780g al kesinlikle çünkü oyun performansından üst düzey beklentin varsa karşılamaz ama Mesela ben girerim yarım saat 1 saat pugb oynarım günde yeter diyorsan alabilirsin ama mesela wilf rild oynarken murat burc hocam gram fightde FPS düşüşü var diyor

Bence lg ve reno 4 pro o parayı hak etmiyor
Bugün mediamarkt cihazları deneyimledim. F3 hoşuma gitti kamerası da iyi geldi bana ama internette kamerasının biraz vasat olduğu bilgisi çokça var kafamı karıştırdı. S20 FE baktım beğendim, kamerası F3 e göre çok daha iyi geldi ancak reno 4 proyu elime alınca daha üst premium bir cihaz elime aldım gibi oldu. Kamerası samsung kadar iyi ancak ekran olarak samsung dan fersah fersah iyi, samsung ekranın en yüksek parlaklık da bile iyi sonuç vermiyor gibi geldi belki de demo cihaz ondandır bilemiyorum.

Abimde uğraşma şunlarla git al 12 pro max diyo kafamı karıştırıyor :)

Snapdragonlu S20 Fe öneririm.
Ekran parlaklığı olarak diğerlerinden baya geride kalıyor geldi bana diğer özellikler iyi tabi bakalım, teşekkürler.

Snapdragonlu fe

Poco f3 de iyide 1 güncelleme aldıktan sora xiaomi çöpe cıkartıyor cihazları pil konusunda
F3 de diğer çekincem yazılım konusu, güncelleme olsun, bir de karşılaşacağım hatalar, şuan v30 plus kullanıyorum yazılım ile ilgili hiç sorun yaşamadım ekranı kırıldı tamir ücreti 1750₺ istediler çok para, cihaz bakmaya başladım bakalım, teşekkürler.

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,992
Yazılımsal sıkıntılarla uğraşmadan iyi bir telefon tercih etmek istiyorsanız S20 FE Snapdragon bence. Xiaomi arayüzü belli olmuyor her güncelleme risk artık.

Son mesajlar