Hangisi daha uzun ömürlüdür?

Bu konuyu okuyanlar

Siyahprenses

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Casper Excalibur, Monster, Lenovo gaming notebooklarından birini almayı düşünüyorum. Marka olarak hangisi daha iyidir, az ısınır, uzun kullanıma hangisi daha uygundur, hangisinin parça değişimi kolaydır, teknik servisleri ne derece ilgili. Bu konularda deneyimi olanlardan yorum almak istiyorum

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
Marka olarak direkt Monster önerebilirim.
Servis olarak cidden iyiler.
Uzun ömür ömür olarakta gaming kasa alacaksan tamamı seni uzun süre idare edecektir fakat biraz da şans işi.
Diğer markalar hakkında yorum yapamam ama dediğim gibi Mosnter.

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
hp, casper, haier, exper çöptür, başka bi şey değildirler Fakat bunların çok pahalı modelleri ancak bi nebze kaliteli o0lmuş diyolar da ben yine de asla yanlarına yaklaşma taraftarı edğilim. :D

Monster servis bakımından kraldır aynı zamanda kalite ve donanım yükseltme açısından baya iyi seçenekler barındırır. Monster...

Siyahprenses

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Marka olarak direkt Monster önerebilirim.
Servis olarak cidden iyiler.
Uzun ömür ömür olarakta gaming kasa alacaksan tamamı seni uzun süre idare edecektir fakat biraz da şans işi.
Diğer markalar hakkında yorum yapamam ama dediğim gibi Mosnter.
Öncelikle cevap için teşekkürler. Monster için bir şikayet sitesine baktım teknik servise ilk gönderdiklerinde çözüm alamamışlar ama neyseki sonradan dönüş olmuş. Casper a da baktım ama onda geri dönüş olmamış firma tarafından

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Öncelikle cevap için teşekkürler. Monster için bir şikayet sitesine baktım teknik servise ilk gönderdiklerinde çözüm alamamışlar ama neyseki sonradan dönüş olmuş. Casper a da baktım ama onda geri dönüş olmamış firma tarafından
Her şikayet gerçek şikayet değildir, internette çakma yani sahte hesaplarla sahte şikayetler de oluşturulabilir, ama genel kullanıcı kitlesi forumlarda monster kulluanıcıları klubü gibi konular açarlar, oralar daha çok bilgi içerir.

yusufozkan58

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,393
Lenovo kesinlikle daha sağlam notebooklar . Thinkpad serisi özellikle .Monster da üzmez .

Medceza

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende fiyat performans olarak acer nitro 5 serilerini almayı düşünüyorum.Kullanan var mı acaba?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende fiyat performans olarak acer nitro 5 serilerini almayı düşünüyorum.Kullanan var mı acaba?

Siyahprenses

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Yapılan yorumlar ve incelemelerim sonucunda Monster Abra A5 v15.2.1 almaya karar verdim