Soru Hangisi daha mantıklı? Oyuncu kulaklığı

eneshırka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhabalar ben su an hali hazirda Hyperx cloud 2 kullaniyorum 3 yildir ve cok memnunum ama laptobun sarj aleti olsun mouse un kablosu kulakligin kablosu derken masanin ustu bir yigin kablo oluyor ki cloud 2 nin kablosu baya bir uzun. Simdi black friday indirimlerinden yararlanip logitech g435 alsam hem kablosuz diye dusundum sonra bir ara da mouse u degisitiririm kablosuz olarak. Sizce mantikli mi veya bu paralarda alinacak hangi kablosuz oyuncu kulakligi oneririsiniz ortalama 50 euro civari bir butcem var.

Alanur Erdemir

vampir
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
17,281
Logitech g435 gayet iyidir fakat Hyperx cloud 2'ye tercih edilirmi bilmem. Yinede siz bilirsiniz. Bence şimdilik mouse'u değiştirin. Modeliniz nedir?

eneshırka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Logitech g435 gayet iyidir fakat Hyperx cloud 2'ye tercih edilirmi bilmem. Yinede siz bilirsiniz. Bence şimdilik mouse'u değiştirin. Modeliniz nedir?
Mouse um logitech g502 hero ama altinda bir problem var agirlik takilan yerin kapagi cikip duruyor uyuz oluyorum oyunun ortasinda filan cikiyor. Cidden kulakligimin hic bir problemi yok cok da seviyorum onu da ayni sekilde uc yil once aldim blackfriday indirimi ile cok da iyi kullandim problemi yok. Belki birkac ay daha para biriktirip logitech g535 almaya calisabilirim bakalim. Cunku g435 in mikrofonunu hic begenmedim. Ozellikle cloud 2 gibi cok iyi kalitede bir mikrofondan sonra seviye dusmek istemem sahsen…

Alanur Erdemir

vampir
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
17,281
Razer Basilisk V2 veya siz g502 hero kullanıyorsunuz logitech g502 lightspeed alabilirsiniz.