Hangisi Alıyım:S ?

erdalesen

Üyecik
merhaba arkadaşlar,
benim Ati Hd 3850 256 mb 700/900 hzıları olan kartım vardı ancak bu bozuldu servise yolladım yenisiyle değiştirmişler ama yolladıkları kart aynı kartın 512 mblık olanı buraya kadar herşey güsel ama hızları 680/700 hızları acaba sizce yanlış gönderilmiş diyerekten geri gönderiyim mi bu kartı yoksa kullanmaya devam ediyim mi?

gönderme tabi 512 mb lik kart eline geçmiş işte
bellek hızı biraz düşük diyosan biraz o/c yap digeriyle aynı hızda olsun ve sen ramden kazanmış olursun

degiştirme o/c yap ;)

m1903

Profesör
Eğer eskinla yeni kartın fanı aynı(yada benziyorsa işte :) yeni kartına da biraz overclock yapmandan zarar gelmez.

knightx

Profesör
bencede değiştirme kullan bunu bi fark olacağını sanmam o 256 900 bu 512 lik 700 yani
bence fark olmaz

Rapchy

Rektör
Onursal Üye
Kullan hocam değiştirme ;) benzer bir olay benim başıma geldi 8500 GT 1GB garantiye gitti 9400GT 1GB geldi hiç sesimi çıkarmadım direk sattım :D sende satıp birazz para ekleyip daha iyi bbişey almayıda düşünebilirsin nede olsa 0 olarak satıcaksın

gkhnksgl

Asistan
Benimde başıma öyle bir olay gelmişti , bir üst versiyonunu göndermişlerdi ekran kartının :) Ellerindeki stokta bulunmuyorsa bazen böyle güzellikler yapabiliyor bazı firmalar :)

Kesinlikle geri verme , tak keyfine bak :)