Hangi yazıcıyı seçmeliyim?

Bu konuyu okuyanlar

yeniüyee

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Hangisini almamı önerirsiniz?

Arkadaşlar bunların tonerlerini bir süre değiştirmek gerekiyormuş onun yerine dolum yapsak ne kadar fiyat a olur ve zararı var mıdır?

abcdefdfhgjas

Müdavim
Reaksiyon puanı
751
Hangisini almamı önerirsiniz?

Arkadaşlar bunların tonerlerini bir süre değiştirmek gerekiyormuş onun yerine dolum yapsak ne kadar fiyat a olur ve zararı var mıdır?

samsung daha iyidir

yeniüyee

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Son düzenleme:

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Dolum yapılabilir ama bazı cihazların toner çipleri pahalı bazılarınınki ucuz buna göre toner dolum fiyatlarıda değişir bu çipler 5 lira ile 100 lira arasında değişiyor ve her toner dolumda bu parayı ödemek zorundasın bitmeyen kartuş sitesinden doldurabilir tonerli yazıcılar var oraya bakabilirsin arayarak bilgide alabilirsin..

Digitalmen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
UTAX marka yazıcı kesinlikle tavsiye etmiyorum. 206ci modelini aldım. 2. senesi dolmasıyla beraber çözümsüz arızalar vermeye başladı. Renkli çıktıların hepsinde önce mavi renk karıştırıyordu, Sonra tüm resimlere kırmızıya boyamaya başladı. Öyleki Siyah-Beyaz çıktıları bile Kırmızı-Beyaz arası çıkarıyor. Servisine gönderdim 1000₺ gibi bir akıl parası ödedim, sonuç yine aynı. Gidin 2.el ucuz 100-200 ₺ lik bir lazer yazıcı alın bundan 1000 kat daha kaliteli baskı yapar. Makinenin derdi ne servis bile bilmiyor. Deneme yanılma öğrenirse öğrenecek. Tabi kol gibi faturalar size girecek. Öve öve bitiremedikleri makine arıza vermeye başlayınca " Abi zaten o model çok ahım şahım makine değildi üretimi durdu" diyorlar. Bu günkü fiyatı 20 000 ₺ üzeri. At çöpe oldu. Toner desen tane 1 000 ₺ civarı. Kesinlikle Utaxa bulaşmayın derim.