Hangi Telefonu Tercih Ederdiniz

Hangi Telefonu Tercih Ederdiniz

• Kullanılan toplam oy
    61
  • Anket kapatılmış .

Bu konuyu okuyanlar

iZozzy

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Seçimlerinizle ilgili ufak ayrıntılar paylaşırsanız sevinirim...

chawush28

Doçent
Reaksiyon puanı
10
Galaxy S2 ' yi öneririm sana.. Kullanıyorum ve çok memnunum, Ablamda iphone4, kardeşimde ise Sensation var.. Yani hepsini bir süre kullanmışlığım var.. Galaxy S2'nin alışılması en zor yanı büyük ekranı, eksisi ise orjinal romda market uygulamalarından ücretli ürünleri indiremiyorsun.. Ama oldukça performanslı bir telefon, uygulamalarda hiçbir sıkıntı yaşamıyorsun telefon canavar gibi.. Iphone4 Galaxy s2 ye göre daha vasat gibi dursada, kullanımı bağımlılık yapıyor.. ve uygulama yönünden galaxy s2den daha iyi.. Sensation' gelince çok güzel bir telefon kullanımı S2 gibi rahat ama şarzı benimkinden daha az gidiyor, belki kardeşimin kullanım şeklinden kaynaklanıyordur.. İçlerinde ekranı en canlı olan Galaxy s2.. Sensation ve s2 hemen hemen aynı performansı sergilesede, şıklık ve sağlamlık hissi açısından bence s2 birkaç adım önde duruyor.. Şimdiden kolay gelsin sana, seçim yapmak zor görünüyor :)

hsngrms

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
IPhone 4 ablamda var benim pek hoşuma gitmedi JB yapmazsan herşeye para ödüyorsun, yaparsak aldığımız yer garantisini kesiyor ve pili zayıfladığında telefon değişimi yapılmıyor. (Vodafone)

Blackberry'nin SAR değeri çok yüksek, bol bol konuşan biri isen riskli.

HTC hakkında fikrim yok.

Geriye sadece Samsung Galaxy S2 kalıyor, bir kere işletim sistemi Android bu bence + özellik. 4.3" Amoled ekran da öyle keza. 8 MP arka 2 MP ön kamera tuzu biberi adeta. IPhone'da pek kullanışlı olmayan Bluetooth özelliği var. Oldukça ince... 3G var mı yok mu emin değilim yoksa bi - özelliği o olur. Varsa daha ne olsun diyesi geliyor insanın :D

iZozzy

Doçent
Reaksiyon puanı
2
BlackBerry kullanan yokmu yav :)

erhandenizz

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Tercih meselesi. İhtiyacın olan şey neyse ona göre alacaksın. Mail ve internet için BB 9780, oyun için Iphone, İş ve kalite için HTC, Hız ve ekran için SGS II.

cexen

Asistan
Reaksiyon puanı
11
Lg optimus black tercih ederdim şuan itibari ile piyasadaki en iyilerden biri. ikinci tercih olarak galaxy s 2 işaretledim

malatya

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
Lg optimus black
galaxy s 2
HTC Sensation
sıralamada Lg Optimus yoktu o yüzden samsung dedim.

samedsymn

Asistan
Reaksiyon puanı
0
tercih tabiki galaxy s 2 pişman olmazsın anketteki diğer smartphonelerin hepsini döver zaten yanyana koyunca anlıosun farkı ama htc sensation da ii ikisinden biri olabilir sensation da tek hoşuma gitmeyen ekranının lcd olması renkler samsungla karşılaştırınca vasat kalıyor fakat sense arayüzü çok başarılı...

goodolddays

Müdavim
Reaksiyon puanı
202
Sense arayüzü için HTC öneririm. Eğer Sensation'la ilgili aklını kurcalayan düşünceler varsa s2 ye bak derim.

0mrdr5

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
Bence LG Optimus 3D en iyisi :) DDR2 800 MHz Ram var daha ne olsun. Diger telefonlarda 533 MHz. Ayrıca 3 boyut işine bayıldım. Testlerde O3D Android 2.2 yüklü olmasına rağmen Galaxy S2 den daha üstün. 2.3 le ezip geçer :) tabi gelirse... Sipariş ettim gelince karşılaştırırım ama O3D daha iyi bence

blackmamba07

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
bence galaxy s2 yerine htc evo 3d yada bulabilirsen optimus 3d 3d kayır ve gözlüksüz 3d izleme imkanı sunan smartphone modellerine bakılabilir. illaki içlerinden biri olsun dersen iphone4 derim.

ExCeLLeNT

Müdavim
Reaksiyon puanı
17
Ankettekilerden bence en iyisi Galaxy S II.Ama HTC Sensation'da güzel.Bu iki telefondan birini seçebilirsin.

moon5

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Samsung kullanmam ama orda Galaxi S2 dururken diğerlerini saymana luzum bile yok,cihaz odenli güçlü ve silici..

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
HTC Sensation

HTC isminden dolayı sıcak bakıyorum :)

angel75

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
18
optimus black olmadığı için htc sensation diyorum... ama bu oylamada optimus'ta olmalıydı... kendi telefonum diye demiyorum çok kaliteli bir telefon...

medya faresi

Doçent
Reaksiyon puanı
0
listede optimus black olsaydı ilk o olurdu tercihim ikinci olarakta htc sensation canavar gibi telefonlar ikiside. gerçi htc black'in yanında bayağı bir fiyatlı kalıyor. htc 1550 black 900 tl :)

vladislav

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Bir telefona o kadar verecek kadar paran varsa SGS2 diyorum.

iZozzy

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Ankete katılan ve yorum yapan herkese teşekkür ederim.

OnLT

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
149
Galaxy s2 den yaziyorum. Kullanıyorum valla iphone 4 ne ki diyorum şimdi.