Hangi telefonu önerirsiniz ?

Bu konuyu okuyanlar

xoxo3

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba, yakın bir zamanda telefon almayı düşünüyorum seçmemde yardımcı olur musunuz ?

Kamera ve batarya iyi olmalı uzun süreli kullanım düşündüğüm içinde 1-2 sene içinde cihaz ölmemeli.
samsung bu konuda sıkıntılı 1-2 sene sonra cihaz çöp olucaksa o cihaza bakmam.
HTC 10 beğenmedim pek. Bunun dışında iphone lara sıcak bakıyorum ama android de kullanırım sıkıntı olmaz.

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
1-)Htc 10
2-)iPhone 6s
3-)Galaxy s7
Benim tercih siralamam bu şekilde

xoxo3

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İphone 6 64 gb ve 6s 64 gb arasında kaldım. Plus düşünmüyorum.

Sercan40

Müdavim
Reaksiyon puanı
372
Ben 6 almıştım tam 13-14 ay önce ve 2430 liraydı yani şu an için 6 nın fiyatı biraz pahalı gelir özelliklerine göre onun için 6s almak daha mantıklı ve 1-2 sene değil 4-5 sene bile götürür...

...Görkem...

Müdavim
Reaksiyon puanı
779
Merhaba, yakın bir zamanda telefon almayı düşünüyorum seçmemde yardımcı olur musunuz ?

Kamera ve batarya iyi olmalı uzun süreli kullanım düşündüğüm içinde 1-2 sene içinde cihaz ölmemeli.
samsung bu konuda sıkıntılı 1-2 sene sonra cihaz çöp olucaksa o cihaza bakmam.
HTC 10 beğenmedim pek. Bunun dışında iphone lara sıcak bakıyorum ama android de kullanırım sıkıntı olmaz.

Merhaba,

Samsung, note 4 modelinden beri o cop olma durumlarini bir kenari birakti. Bakin note 4 cikali sizin beklentinizi karsilayan bir sure olmasi ragmen hala sorunsuz, performansli ve gunumuz temel beklentilerini fazlasiyle karsilayan bir model. Samsung, note 4deki basarili yeni cikan modellerine de tasidi. Ayni sekilde note 5 ve s6 ailesi modelleride performanstsn yana bir eksisi olmadan kullanilmaya devam ediliyor. S7 ailesi ile performans, kamera, ekran konularinda suanda en iyiler icinde yer aliyor ve rakiplerinden geri kalmiyor. Ozellikle bu guzel ozelliklerin yanisira s7 edge modelinde pil performansini tepelere cikaran bir model oldu. Ama benim ilk tavsiyem s7 ailesi olmucak. Android platformundaki tavsiyem htc10 modeli. Her konuda s7 ailesi gibi cok basarili ama s7'den daha iyi oldugu noktalarda var. Bu noktalar; sd820 islemcisi, on kamera performansi, kulaklik ses performansi, daha performansli calisan bir arayuz. Bunlar htc10'un s7 ailesine gore daha iyi oldugu noktalar. Suan s7, s7 edge, htc10, lg g5 modellerinin hepsi cok guzel urunler fakat benim oncelikli tavsiyem htc10 modeli. Ios tarafinda ise 6s modeli cok performansli calisan bir cihaz fakat pilden yana biraz eksisi var. O nedenle iphone 6s plus modelini tavsiye ederim.

Not: Eger tercihinizi ios tarafindan kullanirsaniz mumkun mertebe 64gb'lik varyasyonu tercih edin. 16gb gunumuz kosullarinda yetersiz kaldigini belirtmeliyim.