Hangi telefonu alsam ?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

karahan29

Üyecik
Selam dostlar yeni telefon almak istiyorum ancak karar veremedim.

Iphone 11
Samsung Note 10 veya S10

Bu üçü arasında kaldım hangisini neden tercih etmeliyim?

Şuan iPhone 5S kullanıyorum.

Toprak Kokusu

Profesör
Selam dostlar yeni telefon almak istiyorum ancak karar veremedim.

Iphone 11
Samsung Note 10 veya S10

Bu üçü arasında kaldım hangisini neden tercih etmeliyim?

Şuan iPhone 5S kullanıyorum.
İPhone 11i fiyatına rağmen alırım diyorsaniz onu alın. Pişman etmez. Ama samsung alınacaksa s10 yerine note 10 alın bence. Ben note serisinin s serisinden 1 adım önde olduğu kanaatindeyim 🙂
İsmini de düzgün yazabilse... Asdfghjkl kim bakar ona bunlar arasında?

karahan29

Üyecik
Iphone 11 para varsa yerse
Para konusundaa sıkıntı olsa buraya yazmazdım ama tabi 15k param da yok tabi
Kriterlerine göre İphone 11 ya da Galaxy S20 ikilisinden birini tercih etmeni öneririm.
Galaxy s20 ne ara çıktı ya şimdi şöyle bi baktım da o da iyimiş s20 de olabilir.
hala telefonun varsa neden alasın ki bozulmadıysa bu devirde alınmaz hocam
ekran değişimi yaptım birkaç kez dokunmatik arada bir sıkıntı yaratıyor sinirlendiriyo beni bir de hafıza sıkıntısı var tabi 16 gb yetmiyor
Üçünüde salla.İphone 12 ailesini bekle.Yeni İphonelar piyasayı sallayacak gibi geliyor bana.
Hemen almıcam zaten 12 ye de bakarım fiyat da uygunsa alınır.

Telefonun yanında bir de akıllı saat alma düşüncem var. Galaxy watchu çok beğendim ( fotoğraflarını gördüm tabi sadece )

Yasiin

Profesör
Telefonda oyun oynamıyorum. Whatsap ve Instagram daha çok ama iphone 11 batarya kapasitesi çok az geldi bana kullananlar var ise kaç saat gidiyor sarjı?
İphone kullanıcıların çoğu batarya da dert yakınıyor, genelde günde 2-3 defa şarj ettiklerini söylüyorlar belkide daha fazlada olabilir.

Webhead

Dekan
İphone kullanıcıların çoğu batarya da dert yakınıyor, genelde günde 2-3 defa şarj ettiklerini söylüyorlar belkide daha fazlada olabilir.
Ben sırf bu yüzden Android'e geçtim
Şarj aleti taşımaktan nefret ediyorum ben şarj aleti olmadan dısarı cıkamıyordum canıma ot tıkamıştı çok şükür kurtuldum

Telefon alırken isterlerin neler o önemli, saydigin 3 telefonda iyi herhangi birisini alsanda işlerini çok rahat yaparsın bilgisayarın Apple ise bence iPhone 11 al alanlar memnun alınca dosya aktarma işleri nde kolaylık sağlar. Onundisinda note serisini dahacok beğeniyorum onu alabilirsin
Not: Ben telefonu sadece arama, mesajlaşma, bide haberlere bakmak için kullanıyorum dersen sırf gösteriş için o kadar para verme hersene bı dünya tel cikariyolar artık orta segmet kamarası iyi bişi al kullan bence

Son mesajlar