Hangi telefonu almamı önerirsiniz ?

Bu konuyu okuyanlar

Blurryface3

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba, yeni bir telefon almayı düşünüyorum çok kararsız kaldım. Telefonu kullanım amaçları önemli bunlar bende ;

- İnternet kullanımı ( wifi ve 3g olarak günde 1-1,5 saat 3g, 2 saat kadar da wifi olarak )
- Video izleme ( birkaç dizi atmak istiyorum video izleme pil ömrü önemli benim için ayrıca youtube dan veya dizi sitelerinden de izliyorum)
-Kitap okuma. Bunu genelde internetten bazı sitelerden yapıyorum ama yinede pili iyi gitmeli ve büyük ekranda keyifli olur diye düşünüyorum.
-Pek fazla oyun oynamam oynasamda asphalt 8 fifa gta gibi büyük oyunlar olmaz ama yine de birkaç küçük-orta oyun yükleyebilirim
Kamera sı fotoğrafları güzel çekmeli hem ön hemde arka .

Beklentilerim bunlar, bunlara göre Hangi telefonu almamı önerirsiniz ?

Bütçe olarak da s7 ye kadar çıkabilirim belki sınır s7.

Memento Morx105

Asistan
Reaksiyon puanı
48
Note 5 hepsiburada.com ithalatlı 1.900 tl al 600-700 tlde cebinde kalsın hızlı şarjıda var her türlü işini görür senin

emirsacu

Asistan
Reaksiyon puanı
16
Merhabalar,
Note5 ekranı, kamerası, tasarımı, şıklığıyla note5 işinizi görecek en iyi telefon.

Faruk.F

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Bende öyle düşünüyorum dostum, s7 gereksiz pahalı 2799 çok fazla. sen ne düşünüyosun note 5 dışında alınabilir mi fiyat olarak da değerlendir :x
Bence fiyat/performans oranı senin istediğin özellikler ve fiyat aralığında direk note5.S7 batarya konusunda sıkıntı çıkarabilir diğer özellikleri gayet iyi.Ayrıca note serisinin özellikle note5'in ayrı bir havası,kullanılabilirliği var birader .

yunus789

Asistan
Reaksiyon puanı
22
Bence fiyat/performans oranı senin istediğin özellikler ve fiyat aralığında direk note5.S7 batarya konusunda sıkıntı çıkarabilir diğer özellikleri gayet iyi.Ayrıca note serisinin özellikle note5'in ayrı bir havası,kullanılabilirliği var birader .
Note 5'in bataryasının daha iyi olduğunu mu söylüyorsun ? S7'nin 5.1'' ekranı varken note 5'in 5.7'' ekranı var hem boyut olarak küçük hem de exynos 8890 daha az güç tüketiyor. Bunları göz önüne alırsak S7 batarya konusunda iyi iş çıkarır.

Faruk.F

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Note 5'in bataryasının daha iyi olduğunu mu söylüyorsun ? S7'nin 5.1'' ekranı varken note 5'in 5.7'' ekranı var hem boyut olarak küçük hem de exynos 8890 daha az güç tüketiyor. Bunları göz önüne alırsak S7 batarya konusunda iyi iş çıkarır.[/QUOTE
Öyle düşünürsek note5 in 6s plus ve 6 plus daha iyi olması gerekir ama öyle değil ?

yunus789

Asistan
Reaksiyon puanı
22
Ben s7 ve note 5 üzerinden konuşuyorum. S7 batarya konusunda daha başarılı note 5e göre.

yunus789

Asistan
Reaksiyon puanı
22
Ben s7 ve note 5 üzerinden konuşuyorum. İkisi arasında s7 pil konusunda daha başarılı.

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
Merhaba, yeni bir telefon almayı düşünüyorum çok kararsız kaldım. Telefonu kullanım amaçları önemli bunlar bende ;

- İnternet kullanımı ( wifi ve 3g olarak günde 1-1,5 saat 3g, 2 saat kadar da wifi olarak )
- Video izleme ( birkaç dizi atmak istiyorum video izleme pil ömrü önemli benim için ayrıca youtube dan veya dizi sitelerinden de izliyorum)
-Kitap okuma. Bunu genelde internetten bazı sitelerden yapıyorum ama yinede pili iyi gitmeli ve büyük ekranda keyifli olur diye düşünüyorum.
-Pek fazla oyun oynamam oynasamda asphalt 8 fifa gta gibi büyük oyunlar olmaz ama yine de birkaç küçük-orta oyun yükleyebilirim
Kamera sı fotoğrafları güzel çekmeli hem ön hemde arka .

Beklentilerim bunlar, bunlara göre Hangi telefonu almamı önerirsiniz ?

Bütçe olarak da s7 ye kadar çıkabilirim belki sınır s7.
Bence note 5 senin işini görür...