Hangi telefon?

Bu konuyu okuyanlar

Opelci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar bu 3 telefonun arasında kaldım. 3'ü de 8 GB RAM depolamalar da 128 GB en az, hepsi yurt dışı telefon. Bunların 3'ünde de IMEI atmakta sıkıntı olur mu? Bir de ısınır mı? Problemleri var mı? Benim için önemli olan etkenler: Ekran, uzun ömürlülük, performans.
Kamera çok önemli değil ama iyi olsun.
Şu an kullandığım telefon Xiaomi Mi Note 10 Lite.
Teşekkür ederim.

grbzz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,768
Hangi telefonlar?

Ayrıca IMEI atmak sıkıntı olur tabii, yasadışı çünkü. Vereceksin parasını devlete kayıt ettirteceksin.

Applemania

Profesör
Reaksiyon puanı
3,460
Arkadaşlar bu 3 telefonun arasında kaldım. 3'ü de 8 GB RAM depolamalar da 128 GB en az, hepsi yurt dışı telefon. Bunların 3'ünde de IMEI atmakta sıkıntı olur mu? Bir de ısınır mı? Problemleri var mı? Benim için önemli olan etkenler: Ekran, uzun ömürlülük, performans.
Kamera çok önemli değil ama iyi olsun.
Şu an kullandığım telefon Xiaomi Mi Note 10 Lite.
Teşekkür ederim.
Telefonların ismini yazmayı unutmuşsun.İmei olayına hiç girme derim.Hem yasal değil,hemde riskli.Güncelleme yaptığın anda imei diye bir şey kalmıyor.Garantili almanı yada pasaport kaydı yaparak kullanmanı tavsiye ederim.

Opelci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar başlığın ismini değiştirmişler telefonlar;
Redmi K40 Gaming Edition
Xiaomi 11T Pro
Xiaomi 11T
Xiaomi 11 Lite 5G NE soruda 3 yazıyor ama 4 oldu telefon sayısı
Arkadaşlar imei artırdığımız zaman telefonun yazılımını güncellendiğinde mi gidiyor imei

Applemania

Profesör
Reaksiyon puanı
3,460
Arkadaşlar başlığın ismini değiştirmişler telefonlar;
Redmi K40 Gaming Edition
Xiaomi 11T Pro
Xiaomi 11T
Xiaomi 11 Lite 5G NE soruda 3 yazıyor ama 4 oldu telefon sayısı
Arkadaşlar imei artırdığımız zaman telefonun yazılımını güncellendiğinde mi gidiyor imei
Yazılım güncellendiğinde imei gider.Gitmese bile yasal olmadığı için riskli.Bu cihazlardan birini ya garantili al yada yurtdışı alıp 2700tl verip pasaport kaydı yaptırıp öyle kullan.

Opelci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar peki 11 lite 5g ne ve 11t ve 11t pro nun arasında çok önemli farklar var mı aradaki fiyat farkına değecek kadar beni 3 4 yıl kasmadan donmadan götürmesi önemli
Teşekkür ederim

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,972
Yazılım güncellendiğinde imei gider.Gitmese bile yasal olmadığı için riskli.Bu cihazlardan birini ya garantili al yada yurtdışı alıp 2700tl verip pasaport kaydı yaptırıp öyle kullan.
Yazılım güncellendiğinde gitmez. (genellikle)

glossofobhia

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
515
Telefonların ismini yazmayı unutmuşsun.İmei olayına hiç girme derim.Hem yasal değil,hemde riskli.Güncelleme yaptığın anda imei diye bir şey kalmıyor.Garantili almanı yada pasaport kaydı yaparak kullanmanı tavsiye ederim.
Güncelleme ile imei ancak OTA üzerinden update yapılırsa gidebilir bazen de gitmediği oluyor :) pc üzerinden güncellenirse sıkıntı yok ama xiaominin imei atılmış cihazlarını ben de tavsiye etmiyorum, sadece oneplus da imei repair çok kolay ve root bile gerektirmeden imei çakılıyor güncelleme ile uçma olayı da yok onepluslar da.

Opelci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar peki Ankara'da var mı bu işi yapan bildiğiniz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar peki 11 lite 5g ne ve 11t ve 11t pro nun arasında çok önemli farklar var mı aradaki fiyat farkına değecek kadar beni 3 4 yıl kasmadan donmadan götürmesi önemli
Teşekkür ederim
Arkadaşlar peki buradaki yazdığım telefonlardaki aradaki fiyat farkına çok değer mi 3 4 yıl kasmadan kullanmak istiyorum ekran ve performans önemli kamerada mi note 10 lite dan iyi olsun yeter

KovboyBey

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,001
hayır gitmiyor.

Applemania

Profesör
Reaksiyon puanı
3,460
Güncelleme ile imei ancak OTA üzerinden update yapılırsa gidebilir bazen de gitmediği oluyor :) pc üzerinden güncellenirse sıkıntı yok ama xiaominin imei atılmış cihazlarını ben de tavsiye etmiyorum, sadece oneplus da imei repair çok kolay ve root bile gerektirmeden imei çakılıyor güncelleme ile uçma olayı da yok onepluslar da.
Peki OTA üzerinden yapılan güncelleme güncellemeden sayılmıyor mu? sonuç olarak gitme ihtimali var.Ben güncelleme ile imei gider yorumunu sadece Xiaomi cihazlar için yaptım.Diğerlerinde böyle bir olumsuzluk olmadığını biliyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Teşekkür ederim
Üçü arasında 11t almanı tavsiye ederim.11t ile 11t pro arasında hızlı şarj ve işlemci dışında bir fark yok.Fiyat farkına bakıldığında 11t almak daha mantıklı.

Opelci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar teşekkür ederim cevaplar için Xiaomi 11 lite 5g Ne nasıldır
Birde Xiaomi 11t de mediatek işlemci var diye biraz uzağım ısınmasından korkuyorum yazmayı unutmuşum ekran uzun ömürlülük performans birde ısınmaması önemli benim için Xiaomi note 10 lite dan daha az mı ısınır bu yazdığım cihazlar yoksa çok mu

Applemania

Profesör
Reaksiyon puanı
3,460
Arkadaşlar teşekkür ederim cevaplar için Xiaomi 11 lite 5g Ne nasıldır
Birde Xiaomi 11t de mediatek işlemci var diye biraz uzağım ısınmasından korkuyorum yazmayı unutmuşum ekran uzun ömürlülük performans birde ısınmaması önemli benim için Xiaomi note 10 lite dan daha az mı ısınır bu yazdığım cihazlar yoksa çok mu
Mediatek dimensity işlemciler gayet performanslı.Hello serisi gibi abartılı ısınma olmuyor.11t serisinde hem mediatek hemde Snapdragon işlemcili modelde soğutma sistemi var.11t yi hiç çekinmeden alabilirsin.