Hangi telefon veya ne önerirsiniz?

Hakkı K.01

Asistan
Replika telefonlarda mediatek işlemci kullanılıyor. Bazı benchmark testlerinde hile yaptığı söyleniyordu. Ve bazı işlemcilerde ısınma sorunu var.
Peki Redmi Note 9s almak mantıklı mı? (Ben de sizin öneriniz üzerine Redmi Note 8 almıştım Note 9'un da güzel olabileceğini düşünüyorum)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bütçeyi 3500 TL ye çıkarabilirsen annene ikinci el temiz kullanılmış kırmızı iPhone 8 almanı tavsiye ederim.Ben anneme iPhone 8 aldım.Annem hayatında ilk defa iPhone kullanıyor.Çok memnun.Sende bi düşün derim.İyi forumlar.
2. El düşünüyorum

alpotter

Profesör
Peki Redmi Note 9s almak mantıklı mı? (Ben de sizin öneriniz üzerine Redmi Note 8 almıştım Note 9'un da güzel olabileceğini düşünüyorum)
Mesaj otomatik birleştirildi:

2. El düşünüyorum
Realme 6'nın rakibinin note 9 pro olduğunu düşünüyorum.
Bataryada 9s daha iyi, ama realme 6 55 dakikada, 9s 120 dakikada tam şarja ulaşıyor. 9s'in işlemcisi daha verimli. Önceliklerinize göre karar vermelisiniz.

Hakkı K.01

Asistan
Realme 6'nın rakibinin note 9 pro olduğunu düşünüyorum.
Bataryada 9s daha iyi, ama realme 6 55 dakikada, 9s 120 dakikada tam şarja ulaşıyor. 9s'in işlemcisi daha verimli. Önceliklerinize göre karar vermelisiniz.
Realme daha çok oyun odaklı diye biliyorum ama Redmi alınabilir mi (gündelik kullanım için alınacak sosyal medya 2-3 hafif oyun)