Hangi Telefon Daha Kaliteli Sizce?

Bu konuyu okuyanlar

İphone 12 Pro.
mi a 2 lite pubg mobil yağ gibi akıyor Instagram yağ gibi akiyor 2. El bile bulabilirsiniz
Vay be.

MutluAslan

Asistan
Huawei kullandım tavsiye etmem ama kameraları iyi deniyor.Çok yormayacaksanız fotoğraf çekecekseniz yüksek gb'li bir huawei tercih edebilirsiniz.Samsungda tavsiye ediliyor ama pek bilgim yok.Ben oppo kullanıcısıyım çok fazla fotoğraf çekip telefonumu yoruyorum.Gayet sağlıklı çalışıyor o yüzden oppo önerim.

Filozofren

Öğrenci
Ben yıllardır samsung kullanıyorum. Samsung note serisi kesinlikle tavsiye derim. Not serisi sanki samsung değil de farklı bir marka gibi normal klasik samsung cihazlardan çok çok daha iyi.

Tesian1

Öğrenci
Samsung kullanıyorum gayet memnunum eğer bütçe sınırınız yoksa samsung'un son model telefonlarından almanızı tavsiye ederim.

61soylu

Öğrenci
Mİ8 kullanıyorum 2 yıldır. Açık söyleyeyim samsungün tüm telefonlarından daha hızlı, kaliteli ve sağlam.

Samsun kullandığım için ordan gidiyorum. 6-7 bin TL verip samsung aldığınız tüm telefonlar ilk güncellemden itibaren yavaşlamaya başlar ve 1-2 senede telefonu bitirirler. XİOMİ öyle değil

SDN Son Haberler

Son mesajlar