Hangi telefon daha iyi

Bu konuyu okuyanlar

ERDEMKOSEOGLU

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
İlla telefondan oynamak zorundamısınız tabletler daha ucuz oluyor o yüzden dedim ipad mini 5 alsanız xs max ın işlemcisi olduğu için rahat kullanırsınız işlemlerinizi kolay halledersiniz android hikaye çünkü
Telefonum bozulduğu için hem konuşma görüşme hemde oyun oynayıp cebime sığması lazım
Mesaj otomatik birleştirildi:

RN8 beğendiğim bir cihaz ama 2500'ü hak etmiyor 1500-1600 iken çok önerdim
Tcl plex nasıl sizce

xbaaraanx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
Telefonum bozulduğu için hem konuşma görüşme hemde oyun oynayıp cebime sığması lazım

Tcl plex nasıl sizce
Aslında ikinci el olarak xiaomi mi 8 yada mi 9 a bakabilirsiniz ikiside android tarafında iyi cihazdır sd 845 var mi 8 diğerimde 855 ama ikinci eli 2000-2500 olması lazım mi 8 in sıfırı 3500 tercih size kalmış

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547

Tcl plex nasıl sizce
Kerem Enginar'ın önerdiği telefonlardan biridir telefondan çok aşırı beklentiniz yoksa tercih edilebilir TCL bir panel üreticisi

xbaaraanx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
Kerem Enginar'ın önerdiği telefonlardan biridir telefondan çok aşırı beklentiniz yoksa tercih edilebilir TCL bir panel üreticisi
Her ne kadar önerdiği telefon olsa bile bi işine yaramaz adam hem oyunda oynıycam diyor sp 675 yaramaz xiaomi mi 8 ve mi 9 işini görür paranız yetmezse ikinci ele yönelin çünkü tcl plexi sııfr alsan bu sefer oyun oynayamadan aldığına pişman olcaksın

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Her ne kadar önerdiği telefon olsa bile bi işine yaramaz adam hem oyunda oynıycam diyor sp 675 yaramaz xiaomi mi 8 ve mi 9 işini görür paranız yetmezse ikinci ele yönelin çünkü tcl plexi sııfr alsan bu sefer oyun oynayamadan aldığına pişman olcaksın
Mİ9 icin 5-6 bin gözden çıkarması gerek ayrıca adam bana TCL Plex nasıl bir cihaz diye sordu oyun oynamayacaksa ortalama bir kullanıcı ise işini görür ama ben yerinde olsam TCL Plex almam daha bilindik bir marka alırdım ayrıca SD700 serisi kullanmak çok daha mantıklı

xbaaraanx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
Mİ9 icin 5-6 bin gözden çıkarması gerek ayrıca adam bana TCL Plex nasıl bir cihaz diye sordu oyun oynamayacaksa ortalama bir kullanıcı ise işini görür ama ben yerinde olsam TCL Plex almam daha bilindik bir marka alırdım ayrıca SD700 serisi kullanmak çok daha mantıklı
Bende ztn sıfır al demiyorum adama ikinci el bak diyorum ve ayrıca mi 9 harici mi 8 cihazını ekledim dikkatli bir şekilde bakarsanız

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Bende ztn sıfır al demiyorum adama ikinci el bak diyorum ve ayrıca mi 9 harici mi 8 cihazını ekledim dikkatli bir şekilde bakarsanız
Evet az önce baktım 2.el alsa daha mantıklı olur ama asıl sorun 2.ele ne kadar güvenebilirsin ?

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
İkinci ele güven olabilir bende genelde ikinci el alıyorum sorun olmuyor tamamen senin kullanışına bağlı
Valla babuş ben giris veya orta segment alacağıma giderim 2.el temiz amiral gemisi alırım