hangi telefon bana uygundur? bütçe 4-6-10

eraygokk

Öğrenci
Merhabalar lalelideki kadın giyim mağazasında spot ışık altında çekim için telefon almayaı düşünüyoruz fakat hangi telefon bize uygun emin olamıyoruz bizim için önemli olan elbisenin detaylarını yakalayabilecek resimdeki dalgalanmayı ve ışık yüzünden kalite bozulmasını engeleyebilecek bir telefon olması lazım bunun için ne önerebilirsiniz .

Umut Çelik

Profesör
Merhabalar lalelideki kadın giyim mağazasında spot ışık altında çekim için telefon almayaı düşünüyoruz fakat hangi telefon bize uygun emin olamıyoruz bizim için önemli olan elbisenin detaylarını yakalayabilecek resimdeki dalgalanmayı ve ışık yüzünden kalite bozulmasını engeleyebilecek bir telefon olması lazım bunun için ne önerebilirsiniz .
Bütçe?

margarin

Doçent
Niye kamera yerine telefon alıyorsunuz ki?

Ayrıca bütçe belirtir misiniz? Telefona ne kadar bütçe ayırabilirsiniz?

eraygokk

Öğrenci

alpotter

Profesör
Bütçe belirtmezseniz 15000'lik telefon da önerilebilir 3000'lik de. Kafanızda oluşan fiyat nedir ?

Umut Çelik

Profesör
iPhone 11 derim ben bütçe sınırı yoksa ve illa telefon isteniyorsa. iphone 12 de beklenebilir. Onun dışında kamera daha mantıklı olur.

Webhead

Dekan
bütçeyi söylemezsen yardımcı olamayız

eraygokk

Öğrenci
iPhone 11 derim ben bütçe sınırı yoksa ve illa telefon isteniyorsa. iphone 12 de beklenebilir. Onun dışında kamera daha mantıklı olur.
iPhone 11 derim ben bütçe sınırı yoksa ve illa telefon isteniyorsa. iphone 12 de beklenebilir. Onun dışında kamera daha mantı

kamera olarak ne önerebilirsiniz?

eraygokk

Öğrenci
kalite bozulmadan da paylaşım yapılması lazım wp üzerinden telegram üzerinden instegram üzerinden kamera nekadar mantıklı olabilir?

Kameralar hakkında en ufak bilgim yok. Ama sırf resim çekmek için telefon mantıklı olmaz. Kamera alırsanız PC'ye bağlarsınız paylaşımı oradan yaparsınız