Öneri Hangi tableti tercih etmeliyim?

Sedatdorukhan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Tablet konusunda Apple, Huawei ve Samsung arasında gidip geliyorum. Hangi tabletin fiyat performans açısından ihtiyacımı karşılayacağına dair bir fikrim yok.
Öğretmenim, not hazırlayabileceğim, gerektiğinde ders içi uygulamalarımı açabileceğim, video izleyebileceğim, bellek kullanımını aparatlarla rahatça halledebileceğim, donma, kasma gibi sorunlar yaşamayacağım, bana 3-4 sene kadar güncelleme ve diğer sıkıntıları yaşatmayacak, hafızası iyi bir tablet arıyorum.

En sıkıntı yaşadığım şeyler
1)Huawei paket içerğinde bulunan klavye ve kalemin daha mantıklı gelmesi
Samsung ve Apple ın bu ürünlere fazla para alması
2)Huawein store konusunda problem yaşatabileceği düşüncesi.

Önerilernizi bekliyorum.

Orm

contravolta
Moderatör
İçerik Ekibi
Reaksiyon puanı
4,021
30 bin TL'ye aksesuarlar dahil değilse Samsung Galaxy TAB S9 Ultra 512 Gb Wi-Fi modelini öneririm. Aksesuarlar ile birlikte 45 bin TL civarı bir fiyata geliyor.

Sedatdorukhan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Aksesuar dahil değil hocam. Şöyle olabilir. Aksesuarsız al ama şu tableti al dersen aksesuarsız tercih edebilirim
Mesaj otomatik birleştirildi:

30 bin TL'ye aksesuarlar dahil değilse Samsung Galaxy TAB S9 Ultra 512 Gb Wi-Fi modelini öneririm. Aksesuarlar ile birlikte 45 bin TL civarı bir fiyata geliyor.
İnceleyeceğim hocam. Bu ultra taşıma konusunda sıkıntı yaşatır mı? Gün içerisinde sürekli elimde olacak.