Soru Hangi tableti almalıyım?

tonyy

Öğrenci
14 Kasım 2022
8
3
3
24
Merhaba. Bir şeyler izlemek, bankacılık uygulamalarını ve Office programlarını rahatça kullanabilmek için tablet arıyorum. Ve Samsung s7 Fe ve Lenovo Tab p11 arasında kaldım. İkiside birbirine denk gibi geldi bana. Ama kararsız kaldım. Hangisi daha kaliteli ve uzun bir kullanım sağlar? Hangisini önerirsiniz? Bu tabletlerden başka önerilerinize de açığım.

Birde ikisinde de 4GB ram bulunuyor. Bu çok sorun çıkarır mı? Ayrıca Lenovo kalem ve klavyeyi tabletin yanında veriyor. Çok kararsız kaldım.

Alanur Erdemir

Müdavim
Müdavim
Cezalı
17 Şubat 2021
10,777
132
19,149
8,557
Merhaba. Bir şeyler izlemek, bankacılık uygulamalarını ve Office programlarını rahatça kullanabilmek için tablet arıyorum. Ve Samsung s7 Fe ve Lenovo Tab p11 arasında kaldım. İkiside birbirine denk gibi geldi bana. Ama kararsız kaldım. Hangisi daha kaliteli ve uzun bir kullanım sağlar? Hangisini önerirsiniz? Bu tabletlerden başka önerilerinize de açığım.

Birde ikisinde de 4GB ram bulunuyor. Bu çok sorun çıkarır mı? Ayrıca Lenovo kalem ve klavyeyi tabletin yanında veriyor. Çok kararsız kaldım.
Bir şeyler izlemek ve Office programları için 4GB ram oldukça yeterli. Benim tavsiyem samsung s7 Fe alman.

Alanur Erdemir

Müdavim
Müdavim
Cezalı
17 Şubat 2021
10,777
132
19,149
8,557
Açıkçası Samsung için klavye fiyatları çok fazla. Ve Lenovo bu konuda daha iyi gibi geldi. Lenovo alsam pişman olur muyum?
Olmazsınız. Sizin kendi kararınız, ikiside iyi ama samsung biraz daha iyi,lenovo alırken fiyat biraz daha uygun olacak. Her ikiside sizi pişman etmez,ufak farklarla samsung daha iyi. Almak isterseniz samsung alın ama ben fiyata bakarım derseniz lenovo en uygunu olur sizin için.

tonyy

Öğrenci
14 Kasım 2022
8
3
3
24
Lenovo Tab p11 plus ile Samsung arasından hangisini tercih edersiniz? Birde plus modeli nedense çok az? Bunun belli bir sebebi var mı? Yani tutulmayan bir model mi yada kronik sorunları mı var?