Hangi sisteme ekran kartı, Tavsie acil !!!

KetosDog

Üyecik
Merhaba

bu olabilir topladığınız sisteme göre Fiyatı 635 TL MSI R9 280 Gaming 3G GDDR5 3GB 384Bit AMD Radeon DX11.2

nake123

Asistan
[MENTION=84487]basbeLası[/MENTION] hocam bi el atarmisiniz
Bana 3000 e oyun için bi pc toplarmisiniz

Teşekkürler usta ama pencereli bi kasa önerirmisin böyle soğutması sağlam olan görüntüde lazım biraz 3000 i biraz geçsede bbişey olaz ama pencereli bi kasa olsun mesela bu nasıl : http://www.vatanbilgisayar.com/z12-plus-midt-atx-pencereli-siyah-kasa.html#genel-bakis

Önerdiğim kasa pencereli. Kasa içi hava sirkülasyonu gayet iyi. 5 adet fan desteği var. Bütçeniz varsa kendi gösterdiğiniz kasayı alın.

nake123

Asistan
sizin önerdiğiniz kasanın iç hacmi daha büyük sanırım siz hangi kasayı önerirsiniz sonra sığmam sorunu yaşamıyalımda

sizin önerdiğiniz kasanın iç hacmi daha büyük sanırım siz hangi kasayı önerirsiniz sonra sığmam sorunu yaşamıyalımda

Fiyat performans açısından benim önerdiğim kasayı alın. iki kasa arasında sadece tasarım ve boyut farkı var. Sizin gösterdiğiniz kasa az daha uzun. Benim önerdiğim ise yandan az daha büyük vga alanı daha geniş. Yani daha uzun kart desteği var. Önerdiğim kasa 3 fanlı R9 290/X kartları bile destekliyor.

nake123

Asistan
Fiyat performans açısından benim önerdiğim kasayı alın. iki kasa arasında sadece tasarım ve boyut farkı var. Sizin gösterdiğiniz kasa az daha uzun. Benim önerdiğim ise yandan az daha büyük vga alanı daha geniş. Yani daha uzun kart desteği var. Önerdiğim kasa 3 fanlı R9 290/X kartları bile destekliyor.

Benim için kasanın görüntüsüde güzel olmalı ve zaten iki kasaninda sogutmasi güzel Zalman z12 yi tercih ederim büyük bi ihtimalle Yardımınız için çok teşekkür ederim. Ve fiyati çok uçuk olmayan bu iki kasadan daha iyi bir kasa mevcutmudur?

nake123

Asistan
Teşekkür ederim sizi de mesgul ettim son bi sorum daha var kasa üzerindeki fanlar sessiz dir değilmi çünkü gerçekten sessiz bir kasaya ihtiyacım var

nake123

Asistan
Tamam teşekkür ediyorum ilginiz için önerdiğiniz sistemdeki kasayı değiştirip sistemi alıcam nasipse ilerdede işelmciyi yükselttimmi tadından yenmez :tt2: