Hangi samsung modellerini önerirsiniz

Bu konuyu okuyanlar

mentes87

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
merhaba arkadaşlar. yeni bir telefon almayı düşünüyorum aklımdaki modelde samsung J7 prime modeli ama yinede ikide kaldım.sizce bu modeli almalımıyım yoksa bütçemi 1 kaç yüz TL yükseltip daha iyi bir modelmi alayım? hangisi daha mantıklı arkadaşlar? model önerilerinizi bekliyorum.
aradığım özellikler şarjı uzun gitmesi kamerası iyi olsun birazda hızlı çok büyük oyunlar oynamıyorum.

not: samsung markada kullanıcısıyım

Reaksiyon puanı
222
Samsung j7 prime batarya konusunda başarılı bir telefon gündelik kullanım için ideal sıradan oyunları kasmadan oynatır , kesin samsung alıcağım diyorsanız o fiyatta j7 (2016) var alternatif olarak onun dışında A serisini önermiyorum S serisi bütçeyi aşar. j7 Prime mantıklı tercih. İthalatçı garantili düşünürseniz c7 çok şık ve güzel bir cihaz

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
merhaba arkadaşlar. yeni bir telefon almayı düşünüyorum aklımdaki modelde samsung J7 prime modeli ama yinede ikide kaldım.sizce bu modeli almalımıyım yoksa bütçemi 1 kaç yüz TL yükseltip daha iyi bir modelmi alayım? hangisi daha mantıklı arkadaşlar? model önerilerinizi bekliyorum.
aradığım özellikler şarjı uzun gitmesi kamerası iyi olsun birazda hızlı çok büyük oyunlar oynamıyorum.

not: samsung markada kullanıcısıyım
Hiç uğraşma samgunla. Asus zenfone 3 alabilirsen her türlü üstün J7 p den
Onun dışında huawei p9 lite 2017 almanıda öneririm