Hangi Routeri tercih etmeliyim?

Bu konuyu okuyanlar

Kazmm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkese merhaba
Benim dublex evim var altlı üstlü adsl internetli 16 mbps hıza kadar ancak 11 mbps net alıyorum
Fakat modem aşşa katta üst kata şuan bir router arayışına girdim bana sabitlik önemli anlık ping yükselmesi olmasın yeter ben araştırdım iki model arasında kaldım Asus rt n12+ ve everest ac66 sizce hangisini almalıyım veya bunlardan iyi max 200 TL civarında önerebileceğiniz kablosuz routerlar varmı
Şimdiden teşekkürler

Kazmm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

dipsit

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
Herkese merhaba
Benim dublex evim var altlı üstlü adsl internetli 16 mbps hıza kadar ancak 11 mbps net alıyorum
Fakat modem aşşa katta üst kata şuan bir router arayışına girdim bana sabitlik önemli anlık ping yükselmesi olmasın yeter ben araştırdım iki model arasında kaldım Asus rt n12+ ve everest ac66 sizce hangisini almalıyım veya bunlardan iyi max 200 TL civarında önerebileceğiniz kablosuz routerlar varmı
Şimdiden teşekkürler
Merhabalar Zyxel wap3205 tavsiye ederim 4 porta sahip 2*7 dbi antenli rtn12+ modeline göre alan daha geniştir Hepsiburada da 24 saatte kargo secenegi ile avantajlı [emoji106]

meyveverenağaç

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
O fiyata alabileceğin en iyi cihaz Zyxel wap3205 v3 modelidir. 2x7dbi anten gücüne sahip alan genişliği olarak rakiplerine göre daha iyi.

Kazmm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar Zyxel wap3205 tavsiye ederim 4 porta sahip 2*7 dbi antenli rtn12+ modeline göre alan daha geniştir Hepsiburada da 24 saatte kargo secenegi ile avantajlı [emoji106]

Çok sağol bakıcam ya everest ac66 Alıcam yada Zyxel ?

Donanımkralı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Zyxel Wap3205 modelini evimde kullanıyorum çok memnunum. Çekim gücü gayet iyi çekmeyen yerlere şuan da çok iyi internet geliyor. Zyxeli tercih et derim.

Kazmm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Zyxel Wap3205 modelini evimde kullanıyorum çok memnunum. Çekim gücü gayet iyi çekmeyen yerlere şuan da çok iyi internet geliyor. Zyxeli tercih et derim.
Teşekkür ederim cevap verdiğin için 1 hafta içerisinde sipariş vericem?

Fatih_10

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Herkese merhaba
Şimdiden teşekkürler

zyxel wap 3205 v3 modelini kullanabilirsin 7*2 dbi antei var sinyali oldukça iyi tavsiye ederim.

darkstar

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,481
Keenetic City AC750 veya Xiaomi Mi WiFi AC1200 Router 4A yı da mutalaka incelemenizi tavsiye ederim.
Xiaominin yazılımı Openwrt tabanlı hiçbir zaman yazılım destek sıkıntınız olmaz.

İnceleme Linki

İnceleme Linki

Kazmm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Keenetic City AC750 veya Xiaomi Mi WiFi AC1200 Router 4A yı da mutalaka incelemenizi tavsiye ederim.
Xiaominin yazılımı Openwrt tabanlı hiçbir zaman yazılım destek sıkıntınız olmaz.

İnceleme Linki

İnceleme Linki
Cevap verdiğin için çok teşekkürler yarın sipariş vericeğim son bir araştırma yapım dedim ve zyxelde bazen kopmalar olduğu söyleniyor bundan dolayı Xiaomi router 4a araştırıyorum büyük ihtimalle onu alacağım iyi akşamlar
Mesaj otomatik birleştirildi:

KEENETİC OMNİ DSL N300 ONERİRMİSİNİZ ACABA ŞUAN O DAHA MANTIKLI GELDİ
Mesaj otomatik birleştirildi:

Baya bir araştırdım ve KEENETİC City almaya karar verdim ancak kurulum hakkında detaylı bir kaynak bulamadım yardımcı olursanız sevinirim

Son düzenleme: