Soru Hangi Operatöre Geçmeliyim?

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
37
Yeni bir numara almak istiyorum bunun için hangi operatörü seçmeliyim, önereceğiniz operatörün tarife fiyatlarını da yazar mısınız?

MMTKR

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
520
2 hat al biri turkcel biri türktelekom
turkcel dev 80 gb paketi yaptır 300tl 1 sene
türktelekom wifi paketlerinden yaptır aylık ort 63 tl ye 50 gb internet

bu arada ben türktelekom wifi paketi kullanıyorum
türkcel dev paketi yaptırmayı düşünüyorum her geçen gün zam yapılıyor

melihhamerica

Asistan
Reaksiyon puanı
287
Yeni bir numara almak istiyorum bunun için hangi operatörü seçmeliyim, önereceğiniz operatörün tarife fiyatlarını da yazar mısınız?
Bence Vodofone ye geç. Bizim aile turkcell e geçmişti memnun olmadık. Vodofone ye geçtik hiçbir sıkıntı yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bimcell zaten en kötüsü.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Turkcell bizde birsürü para yedi. Çaktırmadan yok şu siteye girdin, yok bu siteye girdin birsürü para istiyorlar. O yüzden biz değişmiştik.

alperen5526

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Ben Vodafone tavsiye ederim. Turkcell kadar pahalı değil ve Türk Telekom kadar da çekmeyen bir operatör değil. Özellikle Freezone da gençlere özel çok uygun fiyatlı tarifeler bulabilirsin. YouTube Spotify gibi özellikle 15-26 yaş aralığının daha ağırlıklı kullandığı uygulamalarda internet kotasından yemeyen tarifeler mevcut. ( Üst sınırı 26 alma sebebim Freezone 26 yaşına kadar geçerliydi değişmediyse)

Alyx Vance

Profesör
Reaksiyon puanı
1,608
Vodafone al. Ne turjcell nede turk telekom

Reaksiyon puanı
1,768
Ben Vodafone tavsiye ederim. Turkcell kadar pahalı değil ve Türk Telekom kadar da çekmeyen bir operatör değil. Özellikle Freezone da gençlere özel çok uygun fiyatlı tarifeler bulabilirsin. YouTube Spotify gibi özellikle 15-26 yaş aralığının daha ağırlıklı kullandığı uygulamalarda internet kotasından yemeyen tarifeler mevcut. ( Üst sınırı 26 alma sebebim Freezone 26 yaşına kadar geçerliydi değişmediyse)
Aynı olay turkcell GNÇ uygulamasında da var bilmiyorsanız

Reaksiyon puanı
1,768
Bizim okulda bimcell kullanan herkes bodrum katta 4.5G 3-4 tık çekerken turkcelli olan ben bahcede 3G 2 tık ile idare ediyorum...
Bildiğim kadarıyla bimcell bazistasyonlarının hepsini kullanıyor yani biryerde bimcell çekmiyorsa diğer operatorler de çekmez
Ama bu konuyu araştırın sağlam bilgi değil
Paket fiyatları da ucuz

Reaksiyon puanı
1,768
images.png

İnternetten buldum

Furkanbg26

Doçent
Reaksiyon puanı
307

Ekli dosyalar

• 10-12-2020-11-22-53-BIMCELL BANNER-02-min.png
    10-12-2020-11-22-53-BIMCELL BANNER-02-min.png
    223.8 KB · Görüntüleme: 108

aspet

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
242
Bütün operatörleri kullandım. Hepsi hakkında da detaylı deneyime sahibim. Hiç açıklama yapmayayım, konuyu uzatmayayım: Vodafone tavsiye ederim. Bunu ben değil tecrübelerim söylüyor ☺️

Reaksiyon puanı
1,768
Bimcell Tarifeleri Fotograflarda Mevcut Çok Ucuz Türk telekomun çektiği heryerde çeker
20gb 42lira...
Devlet bime biraz maddi destek atsa tek başına ülkeyi kalkındırır ya :D
Cok iyi fiyatlar
En son birkaç ay önce turkcell de 45 lira 8gb 1000dk/sms paketi vardı... Şimdi zzamlanmıştır bile

Furkanbg26

Doçent
Reaksiyon puanı
307
20gb 42lira...
Devlet bime biraz maddi destek atsa tek başına ülkeyi kalkındırır ya :D
Cok iyi fiyatlar
En son birkaç ay önce turkcell de 45 lira 8gb 1000dk/sms paketi vardı... Şimdi zzamlanmıştır bile
Bimcell kullanıyorum bi sıkıntısı yok şuan türkcell babamlar kullanmış zamanında çok pahalı geldiği için bıraktık dedi dedem Çarşıda Oturmasına Rağmen Çekmeyen vodafone u kullanıyodu türk telekoma geçti Oranın Fiyatlarıda pahalı geldiği için Bimcelle Geçti Ondan Gördüğüm Kadarıyla Güzel Geldi Ona Geçtim Bende Şuanda Menmunum Herkesede Öneririm Kalkınırma Konusunda Haklısın :)

Reaksiyon puanı
37
Bütün operatörleri kullandım. Hepsi hakkında da detaylı deneyime sahibim. Hiç açıklama yapmayayım, konuyu uzatmayayım: Vodafone tavsiye ederim. Bunu ben değil tecrübelerim söylüyor ☺️
Babamda Vodafone kullanıyor ama çok yavaş bir interneti var, nedeni nedir acaba?

Constantin87

Profesör
Reaksiyon puanı
1,933
1 ay öncesine kadar vodafone'daydyım meydan, çarşı, metrobüs hattı, avm gibi yerlerde baya hızlıydı. Tabii bu cihazdan cihaza göre değişir ben o zamanlar galaxy s9 kullanıyordum (cat 18 modem var).
Abim kullanıyor ıphone 11 cihazı ama sürekli 4g olarak şebeke var olarak göstermesine rağmen bağlantının yavaş olduğu konusunda şikayetçi

teknoman007

Doçent
Reaksiyon puanı
312
tüm operatörleri en az 1 yıl denemiş biri olarak fiyat ve performans olarak bimcell diyorum. son 6 aydır bimcell kullanıyorum çok memnunum. bundan sonra numara taşıma yapmayı düşünmüyorum. bimcell ile kalıcak. hatta o kadar memnun olduğum için annemin babamın ve kardeşimin numaralarını bile bimcell'e taşıdım. ailecek bimcell ile mutluyuz. faturasız paketler paket aşım derdi yok liramı aldı liramı çekti derdi yok. iphone 11 ile volte ve vowifi gibi şeyler sorunsuz çalışıyor ve destekliyor. (hepsini bizzat kendi iphone 11 ve bimcell hattım ile denedim) ben çok memnunum.

Constantin87

Profesör
Reaksiyon puanı
1,933
tüm operatörleri en az 1 yıl denemiş biri olarak fiyat ve performans olarak bimcell diyorum. son 6 aydır bimcell kullanıyorum çok memnunum. bundan sonra numara taşıma yapmayı düşünmüyorum. bimcell ile kalıcak. hatta o kadar memnun olduğum için annemin babamın ve kardeşimin numaralarını bile bimcell'e taşıdım. ailecek bimcell ile mutluyuz. faturasız paketler paket aşım derdi yok liramı aldı liramı çekti derdi yok. iphone 11 ile volte ve vowifi gibi şeyler sorunsuz çalışıyor ve destekliyor. (hepsini bizzat kendi iphone 11 ve bimcell hattım ile denedim) ben çok memnunum.
Bence de tt altyapısını kullanmasına rağmen fiyat olarak çok daha uygun