Öneri Hangi Online İngilizce Kursunu Tercih Etmeliyim?

Bu konuyu okuyanlar

Buğra!

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
Merhaba arkadaşlar! İngilizce iletişim kurmak, dizileri-filmleri ve kitapları orijinal haliyle izleyip okumak için gerekli olan İngilizce seviyesine hangi uygulama beni ulaştırabilir? Online kursla İngilizce öğrenilinir mi? Temelim çok iyi değil. Biraz araştırdığımda Ewa, Cake, Busuu gibi uygulamaları gördüm. Ne kadar iyi olduklarını bilemiyorum. Yorumlarını okuduğumda memnun olan var olmayan var. Sizin önerebileceğiniz kaliteli online İngilizce Kurs var mı?

evrimss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hocam merhaba, adam akıllı bir şekilde ing öğrenmek istiyorsan ben sana konusrak öğreni şiddetle tavsiye ederim, anadili ing olan hocalarden dens aldığın için aynı zamanda speakinginde gelişiyor hala bir arayış içerisindeysen bence mutlaka bak derim ben memnun kalacağına eminim

KeXaT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kardeşim benim de böyle bir ihtiyacım oluşmuştu zamanında ben online kurs almıştım. kursun ismi de I'm global language center'dı

webmasteryolcu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Konya Büyükşehir Belediyesi ya da benzer kurumların uzaktan eğitim uygulamaları bulunmaktadır. Örnek: Komek uzaktan eğitim ile İngilizce dahil birçok dil eğitimi ücretsiz sunulmaktadır. Genelde, akşamları ve Zoom üzerinden eğitim yapılmaktadır.

Komek kayıt tarihleri Eylül ayında başlayacaktır. Detay ve kaynak: KOMEK Kayıt Tarihleri (Güz Dönemi) 26 Eylül'de Başlıyor.