Hangi mevkide oynamalıyım?

Bu konuyu okuyanlar

mertgiancarlo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Meraba ben 13 yaşındayım boyum 1.64 kilom 43 hızlı koşuyorum sağ ayağımı kullanıyorum sol ayağım berbat :( paslarım iyi şutlarım isabetli ama pek sert değil çalım atarım defansım iyi adam geçirmem geçirsen bile yapışırım peşine alırım topu bunaltırım rahat geçemez beni ama çoğunlukla oyun kurarım orta saha ve forvet arkasındayım, defansa yardım ederim.
Hangi mevkiide oynamalıyım?
Top hakiyetim pek iyi değil önüme bakarak top süremiyorum nasıl top sürmeliyim?
Boyuma göre zayıf mıyım?
Yardımcı olursanız sevinirim.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

+++

Mert Ahmet

Müdavim
Reaksiyon puanı
41
son 1 senedir halısahalarda top koşturuyorum :D
kalıplı biriyim bende hızlı koşuyorum ama biraz yavaş hızlanıyorum biraz korkutucu oluyor karşımdaki adam için neyse
ben mevkileri deneyerek başladım gol atabilcek biri değilim o yüzden önce kaleyi denedim baktım toptan korkuyorum kale işi olmuyor bende :D
defans oynuyorum şimdi (gerçi şimdi ara verdim 2 aydır top ayağımıza değmedi geçen hafta maça gittim berbattım resmen topa vuramadım top geçip gitti :D )
mevkileri denemek değer verdiğim bir abimin tavsiyesiydi sen de böyle başlayabilrisin kendini geliştirmeye ;)

/xo/

Müdavim
Reaksiyon puanı
226
Toure, Gökhan Inler gibi olman lazım kardeşim. Defansif orta saha tam olarak. Bu iki adamı izle anlayacaksın zaten.

mertgiancarlo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Peki kilom ve top sürme hakınnda fikriniz ne?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Aslında top hakimiyetim ve sürüşüm gayet iyi parmağım kırıldığı için birkaç aydır futbol oynamıyorum nasıl oynadığımı unuttum resmen :D
Kilom hakkında ne düşünüyorsunuz zayıfmıyım?

TBM

Müdavim
Reaksiyon puanı
358
Bana zayıfsın gibi geldi, kafan yere doğru eğik olsun öne doğru bak,arada topa arada karşıya bak.